Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondol egy expasi, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondol egy expasi, ha a volt nője azt mondaná kérdezni akar valamit?

Figyelt kérdés

szóvalaz extől kérdezni akartam valamit. mondtam, hogy nem fogunk már találkozni ugye? mert? mert így teloba nem akarom. erre most olyan nagy feneket kerít az egésznek, nem tud aludni a kíváncsiságtól, sms-ekkel bombáz. jeleztem, hogy ne gondoljon már semmi nagy dologra. erre meg még kíváncsibb lett! van tippje is! és erre meg most én lettem kíváncsi, hogy mégis mit gondol mit akarnék én mégis tőle kérdezni...?

amit ugye nem fog elárulni, míg én el nem árulom mit akartam és ahogy ismerem, ha elmondom, ő utána nem fogja ő mire gondolt.


szóval srácok, ha az excsaj kérdezni akarna valamit, mire gondoltok mégis mit???


2012. dec. 26. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Komolyan mint a süketnémák...

Miért nem kérdezed meg egyszerűen tőle amit akarsz?

2012. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szex szex szex:D
2012. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt szépen megírtadXD Én megkérdezném mit akar, de neki most nem jó akkor majd elmondja. Nem kerítek ekkora felhajtást neki min ti.
2012. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valamit túl bonyolítasz, akkor az nem fog jól végződni.

Ő azt gondolja, hogy én azt gondolom, hogy ő nem gondolja azt, amit én gondolok, arról amit ő gondol az én gondolatomról .

2012. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen kedves 4-es, valahogy így :)


szóval totál bagatell dolgot akartam tőle kérdezni, de most irtó kíváncsi vagyok, mégis mire gondol ami úgy felkavarja?

2012. dec. 26. 17:35
 6/6 A kérdező kommentje:
tipp esetleg akad?
2012. dec. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!