Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fog hagyni a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hagyni a barátom ha füvezek?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem csináltam, de rávettem hogy szerezzen nekem. Aztán végülis ő is kipróbálta, de mondta,hogy többet nem akarja mert nem olyan.

Nekem meg egy pluszt ad az élethez,csak ezt félek bevallani neki, de már tettem rá célzást,hogy nem tudok nélküle meglenni. Úgy szégyellem magam ez miatt. Félek rámegy a kapcsolatom.

21l


2020. jún. 9. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Tehát drogfüggő vagy, én a helyedben nem attól félnék, hogy elhagy a párom, hanem hogy rámegy az életem. Lehet azzal jönni, hogy csak könnyű drog, de ismerek olyat aki 10 éve tolja és agyilag zokni lett, kicsit bonyolultabb feladatokat képtelen elvégezni.
2020. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, egy drogfüggőt általában ott szoktak hagyni.
2020. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Mondanek valamit, de a tobbiek majd beleokoskodnak, hogy kur vara nem ugy van... 🤣🤣
2020. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha baratom mondjuk evente egyszeri alkalommal csinalna kb mert fiatal es bulibol stb akkor azt megertem es nem lenne gondom vele de ha rendszeresen vagy ha akar alkalmankent de mondjuk nem az h jaj nyar van fesztival hanem csak egy sima buli akkor nem es otthagynam. De kesobbiekben meginkabb elitelnem, akkor mar legyen komoly, ha csaladot akar majd stb ne csinaljon ilyeneket.
2020. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor pluszt ad, vagy nem tudsz nélküle meglenni? Nagyon nem mindegy.
2020. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pluszt ad igen, egész nap azon jár az eszem a munkában, hogy hazaérek és betéphetek végre.

Az a pár hónap amíg nem csináltam maga a pokol volt.

Így több motivációm van végigcsinálni a napot.

Biztos meg tudnék lenni nélküle is, de az nagyon rossz lenne.

2020. jún. 9. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elfog hagyni igen
2020. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor majd rákérdezek nála, hogy zavarja-e és megpróbálok változtatni, ha igen.
2020. jún. 9. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, a pluszt ad az én olvasatomban azt jelentené, hogy nagyon jól meglennél nélküle, teljes értékű életed lenne, és ez szimplán egy olyan dolog, ami néha jólesik, de nem visel meg a hiánya. A te esetedben nem erről van szó, hanem egy komoly függőségről, amire könnyen rámehet egy kapcsolat, ha ez nem is törvényszerű.
2020. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha a baratod nem ilyen mint te es mondta is h o tobbet nem fog akkor ot mert ne zavarna?

Kinek tetszik azt ha latja h a baratnoje roncsolja magat, lesullyed, fuggo, az a napjanak a fenypontja h betepjen....

Nem megkerdezni kene sztem es ha zavarja akkor valtoztatni hanem alovol valtoztatni.. lehet ha azt kondanad neki h ugydontottel befejezed es nem megkerdezned akk meg ertekelne is es segitene

2020. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!