Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha fél évig kemény xanax...

Ha fél évig kemény xanax függő voltam, most átálltam a rivotrilra (de nem sok mennyiség) és mellé egy ideje füvezek (kb. Minden nap) az mennyire fogja visszafordíthatatlanul károsítani az agyamat?

Figyelt kérdés

Piálni viszont nagyon ritkán szoktam és nem is szeretek.


Egyébként a xanaxot éreztem/érzem magamon, hogy valamit elvett belőlem.


Ja és még fiatal vagyok (22)


Regenerálódik az agy ezek után a drogok után?


2018. nov. 11. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog károsodni az agyad, szívjál nyugodtan és gyógyszerezd magad, ihatsz is rá.
2018. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon. Már magában a nyugtató károsítja. Nem csak az agyad, a májad, a veséd és egyéb szerveidet. És csak a nyugibogyóról volt eddig szó. Arra ne számíts, hogy regenerálódni fog az agyad. Szóval ha van egy olyan pillanat, amikor egyik szer befolyásolása alatt sem állsz, akkor gondolkodj el ezen, hogy megéri-e.

25/F

2018. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HA abbahagynád a nyugtatózást, drogozást, piálást, akkor regenerálódNA az agyad, de lehet, hogy csak 1-2 év alatt.
2018. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idegsejtek különleges tulajdonsága, hogy a test többi sejtjéhez képest nem tudnak osztódni. Vagyis annyi darab van, amennyivel születtél, és ezeket elvesztheted, roncsolhatod ájulással, drogokkal, alkohollal.
2018. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!