Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legkiábrándítóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkiábrándítóbb a pároddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
..főként összeköltözés után ami miatt megingott benned az hogy nem biztos hogy ő a nagy ő..
2020. jún. 9. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A felesége
2020. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Szertehagyja a zoknijait a lakásban, még úgy is, hogy a szennyestartó teljesen jól elérhető helyen van abban a szobában, ahol amúgy vetkőzni szokott. Illetve megissza a saviubi levét. Egyenesen az üvegből. Miközben még lennének benne ubik, amik így szárazon maradnak. Képes a kaporszálakat és a mustármagokat is lazán lenyelni a lével együtt. Ez a legnagyobb jellemhibája is egyébként.

Ezt a két dolgot leszámítva semmi kiábrándító nem volt benne, ezekkel meg együtt tudok élni. Nem inogtam meg egy percre sem, hogy ő-e a "Nagy Ő", még amikor éppen vitáztunk valamin, akkor sem.

2020. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Amikor meghalt a nagypapám és nem segített semmit a ház kifestésében, mondván, hogy biztos segítene, ha az ő háza lenne és heteken át éjfélkor értem haza, mert munka után mentem festeni, eközben ő munka után egész este számítógépezgetett és egy ilyen estén éjfélkor mosogatás közben átölelt, hogy ki kéne vasalnom az ingét. Megmondtam neki, hol a vasaló. Hogy ő nem tud vasalni. (5 évet élt albérletben, ott anyucija biztos nem vasalt rá.) Mondtam, hogy megtanítom. Erre faképnél hagyott és kivasalt magának.


Az is kiábrándító volt, amikor farmerban akart jönni a nagypapám temetésére.


Igazából már nem tudom, mit ettem rajta.

2020. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es. Hátha ez a legnagyobb hibája, akkor te nagyon szerencsés nő vagy :)

N

2020. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Lekakilta a wc deszkát és hagyta rászáradni....
2020. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 én is így gondolom :) Oka van annak, hogy az elmúlt években sosem merült fel bennem semmi kétség a "nagy Ő"-ségét illetően.
2020. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül a horkolása zavar, semmi más. ❤️
2020. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Hogy nem mosott fogat kb sosem. Sosem tűnt fel, mert nem lehetett érezni, hónapokkal később jöttem rá. Mivel általában én aludtam náluk, hozzám nem kellett fogkefét hoznia, itt adtam neki, de egyszer de használta..

Undorító. Már nem vagyunk együtt. (Nyilván nem emiatt:) )

2020. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

8-as, ha nem lehetett érezni, akkor miért undorító, hogy nem mosott fogat? Nyilván jók voltak a fogai. Elsősorban a rossz fogak miatt van a rossz lehelet és csak másodsorban múlik a fogmosáson. Ha valaki rosszkor mos fogat, pl. közvetlen étkezés után, amikor felpuhul a fogzománc, sokkal többet árthat a fogainak, mint ha nem mosna fogat.

Természetesen, lehet gusztustalan, ha valaki nem mos fogat és emiatt rosszak a fogai, de ha nem lehetett érezni, akkor nem rosszak a fogai és valamit jól csinál.

2020. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Hogy annyira de annyira anyuci pici fia...
2020. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!