Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet belőle boldog kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle boldog kapcsolat akkor is, ha nagyon bizonytalan vagyok az elején?

Figyelt kérdés

Volt már olyan komoly kapcsolatotok, aminek az elején teljesen bizonytalanok voltatok abban, hogy szerelmesek vagytok-e vagy nem? Lehetséges, hogy egy ilyesmi összejön?


Nagyon rég kerülgetjük egymást a sráccal, több hullámvölgy volt, amikor úgy tűnt, hogy nem akarja. Ilyenkor nagyon sokat sírtam. Most úgy tűnik, hogy lehet, hogy mégis összejön, és hirtelen nem vagyok biztos benne, hogy szerelmes vagyok, és iszonyú bűntudatom van, hátha csak az idejét húzom és becsapom. De hiányzik, ha nincs itt, és ha egyszer átölel, nem tudok mást csinálni, csak bújni, bújni hozzá... és nagyon vágyom rá testileg...


Szerintetek lehet ebben esély? (Az általános kérdésre való válaszra is kíváncsi vagyok, nem csak arra, hogy mit gondoltok az esetünkről.) Nagyon sokat szenvedtünk egymással, ilyenkor azért normális, ha az ember elbizonytalanodik, nem? Vagy ha szerelmes lennék, akkor fel se merülhetne semmi ilyesmi, és 100000%-ig biztos lennék benne?


2010. júl. 31. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, akkor 100000000000000%, hogy abból nem lesz semmi komoly!
2010. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy nem voltam benne biztos az elején és mégis belementem. Több mint másfél évig nem is lettem benne biztosabb, csak húztuk egymás idejét. Kár volt érte, ezért én azt mondom, csak biztosba menj bele.
2010. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem meg olyan volt h kinéztem egy srácot, aztán ő is észrevett engem. szépen alakult minden, összejöttünk, de úgy éreztem nem vagyok szerelmes, csak nagyon vonzódom hozzá. eltelt pár hét, mostanra pedig kb megőrülök ha nincs mellettem :)
2010. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, annyira köszönöm a válaszod!!!! Iszonyúan kínlódom most, hogy mi van és hogy legyen jó ez az egész. Egyszerre érzem azt, hogy életem nagy lehetőségét veszíteném el, és azt, hogy mi van, ha egy hónap múlva már nem éreznék semmit, és elvettem tőle egy hónapot és lehet, hogy helyrehozhatatlanul bántottam...

És a te válaszod volt az első reménysugár, hogy lehet, hogy nem kell annyira biztosnak lenni benne, hogy jó legyen... köszönöm :)

2010. júl. 31. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!