Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A régi megszokott kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi megszokott kapcsolat vagy egy új és kiszámíthatatlan bizonytalan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja randizgatok egy sráccal, de eddig csak szexuálisan vonzódom hozzá kicsit. Szimpátiánál többet nem érzek iránta. Azt sem tudom, a szex mennyire lenne működőképes vele, mivel full kezdő. Hogy bele tudok-e szeretni, azt sem tudom.

Most viszont az exem is megkeresett, akivel isteni volt a szex, viszont mivel távkapcsolat volt és nem megfelelő volt a hozzáállása, így a kapcsolatnak vége lett. Ő szakított velem 5 hónap után. Én nagyon szerettem (és még most sem haltak ki belőlem teljesen az érzelmek), ő volt az első nekem és a szex is isteni volt vele.

Ha végiggondolom, nem tartom valószínűnek, hogy az ex bármit is változott volna és ezúttal tényleg mindent megtenne értünk. Az eszem azt mondja, hogy megint én húznám a rövidebbet, ha engednék a csábításnak. Viszont tudom, hogy vele érzelmileg (részemről) is működne a kapcsolat. Az új srác meg hát... abszolút bizonytalanság.


2009. máj. 27. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ez a két srác van. Miért kettőjük közül kéne választanod?
2009. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy tudod, hogy az ex-szel megint pofáraesés lenne a dolog vége. Nekem is az a véleményem, hogy ami egyszer nem működött, másodjára sem fog. Úgyhogy szerintem próbáld meg az 'új fiút'! Sok sikert! :)
2009. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt megfelelő a hozzáállása, távkapcsolat, egyszer már vége lett, nem valószinű, hogy változott valamit...Tehát boldogabb nem lennél ha visszamennél hozzá, az "új" srác viszont lehet jobban megbecsülne téged, szerintem engedd magadhoz egy kicsit közelebb (itt nem feltétlen a szexre gondolok) és meglátod belé tudsz-e szeretni. Nem tudhatod mi alakulna ki, exednél pedig fennáll a veszély, hogy újra megbánt.
2009. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem csak a szexre kell alapozni. Ha szeretsz vkit, akkor nem számít, hogy kezdő vagy sem. Ne félj közelebb engedni magadhoz az új srácot. Anno én is ezen töprengtem, csak nálam nem volt új fiú. Pár héttel később aztán jött egy srác, féltem magamhoz közel engedni, de most már a vőlegényem és boldogabb vagyok mint bmikor máskor...
2009. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
járt utat, járatlanért el ne hagyj.
2009. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!