Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha észreveszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha észreveszitek, hogy a barátotok már nem olyan gazdag, mint az elején, akkor is ugyanannyit fizettetnétek vele, mint addig?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 10:38
A kérdező szavazást indított:
Ez a dolga, örüljön ha vele maradok így
Ha megkérne, egy időre visszább fognám magam
Természetesen, addig beérném kevesebbel
Alapból a saját pénzemet költöm
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez megbeszélés kérdése. Természetesen ha elvesztette a munkáját, kiesett neki kereset, be kell segíteni anyunak/apunak pénzzel, az teljesen érthető. Nem fog senki sem belerokkani, hogy lejebb vigyünk az életszínvonalból, amíg ő rendbe nem jön anyagilag. Nálunk párom vesztette el a munkáját a vírus alatt, nyilván nem mondhatom hogy így is havonta az x összeget tartsa, úgy, hogy nincs munkahelye. Szűkösebben éltünk ebben a 2-3 hónapban, most hogy megint lesz munkája kicsit könnyebb lesz.
2020. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mekkora az az összeg, aminél még hasznosnak számít egy barát?
2020. jún. 10. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, meg egy kisfiú. A partner nem azért van, mert hasznos. Ezt inkább ki sem fejtem, mert úgysem értenéd.
2020. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több az ilyen provokáló kèrdès, ami arra èleződik ki, hogy a nőket csak a pènz èdekli.
2020. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az a rengeteg gazdag férfi, akit ide vizionaltok minden egyes nap?

Tudod, a nők is dolgoznak.

2020. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"akkor is ugyanannyit fizettetnétek vele, mint addig?"

Nem is értem a kérdést. 5 év alatt semmit se fizettettem vele.

2020. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a pénzzel kapcsolatos kérdéseket ugyanaz írja ki amúgy? Már iszonyú unalmas!!

Értsd meg! Nem a pénzen múlik egy párkapcsolat!!! Nyilván, jól esik egy nőnek ha a férfi ezt azt áll, mondjuk egy vacsorát, vagy kap tőle néha néha valami szépet ajándékba, de egy normális nő egy szál rózsának is örül. Nekem volt gazdag párom, de egy kretén volt, és a végén még is mondtam neki, hogy bármit vehet nekem de 2 jó szó 100x többet ér.

Hagyd abba ezeket a kérdéséket, ha meg ennyire frusztrál ez a dolog, akkor taka egyetemre, tanfolyamra, angol órára vagy dolgozni!!

2020. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizettetni a kuncsaftokkal szokás, nem a barátunkkal. :D
2020. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!