Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Nálatok is ez van?

Figyelt kérdés

A férjem egyszerűen nem képes összeegyeztetni a munkát és a családot. Ha hazajön munkából csak panaszkodik, hogy ez fáj, az fáj, amaz fáj, ő így fáradt, úgy fáradt, mert dolgozik. Én itthon vagyok a gyerekkel, most várjuk a másodikat, és állandóan a fejemhez vágja, hogy én ezt nem érthetem, mert én csak itthon ülök a gyerekkel. Mióta gyereket vállaltunk már legalább 6x váltott munkát, mert gondoltam hátha másik helyen jobban érzi majd magát, és nem lesz ennyire fáradt.


Másnak a férje is ennyire használhatatlan munka után?


Hétvégén mikor nem dolgozik, minden oké, sokat foglalkozik a gyerekkel, de hétköznap egyszerűen semmire nem képes, még beszélgetni sem lehet vele.


2020. jún. 10. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális szerintem, de persze ha mondjuk bányász vagy hasonló nehéz fizikai munkát végez, akkor azért érthető, ha elfárad. A fáradtság viszont senkit nem jogosít fel arra, hogy bunkó legyen és a párján vezesse ezt le. Nem lehet vitaminhiány esetleg? Amikor az én párom volt állandóan fáradt - ülő munka mellett - akkor elment orvoshoz és kiderült, hogy súlyos D vitamin hiánya van, kapott egy erős készítményt és hamar visszaállt a rendes kerékvágásba.
2020. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt futár több helyen. Ott az volt a baja, hogy korán kellett kelni. Volt adminisztrátor több helyen, ott az volt a baja, hogy nincs délutánja, mert 4ig dolgozni kell. 😁


Igazából már 3 éve ez van, minden új munkahely előtt csináltak neki teljes vérképet, mert kellett az eü kiskönyvhöz. Úgyhogy nem hinném, hogy valami vitamin hiány vagy szervi gond lehet.

2020. jún. 10. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanez. őszintén megmondva már nagyon unom ezt a folyamatos panaszkodást. Én két munkahelyen dolgozom, nevelem a gyerekeket, vezetem a háztartást.

Ő egyszerű 8 órás ülő munkát végez, de minden baja van.


Az a baj, hogy én már nagyon kezdem unni ezt a negatív légkört....

2020. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, ès őszíntèn szólva ilyen emberrel nem vállaltam volna mèg egy gyereket, legalábbis amíg össze nem szedi magát.

Okè, most otthon vagy, tudod intèzni a gyereket (gyerekeket), van időd a háztartásra stb. De eljön majd az idő, mikor visszamèsz dolgozni, ès akkor mi lesz? Hazaèrsz a 8 óra munkából, (ugyanúgy mint ő), de a te nyakadba szakad majd minden, mert ő munka után haszna ehetetlen? Nagyon nem lesz vicces. Nagyon meg fogod szívni.

2020. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!