Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik, hogy egyik nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy egyik nap szeret a másik nap nem?

Figyelt kérdés

Minden oké volt eddig 1 éve vagyunk együtt, ebből 5 hónapja együtt élünk, nem nagyon veszekedtünk, egy két csipkelődés de semmi más, láttam rajta és a környezete is, hogy nagyon szerelmes, megvolt a kémia és minden, a szeme csillogott mikor rám nézett.


Összekaptunk a napokban, és azt mondta nem tudja kezelni a konfliktusokat, nem tudja mit kell tenni, hogy kell megoldani stb, próbáltam békülni, de falakba ütköztem, hagytam egy napig lecsillapodni és újra odamentem megbeszélni, azt mondta Ő ezt már nem akarja megbeszélni, szerinte hisztis vagyok, bocsánatot kértem, de azt mondta ez nem megy tovább... megkérdeztem legyen vége, költözzek el? nem válaszolt csak nézett előre és babrálta a kezét.


Nem értem... előtte egy napja még tervezett vele... ma meg..


Létezik ilyen?


(Nincs senkije az biztos)



2020. jún. 10. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Ez volt az első összetűzésetek és ő képtelen konfliktust elviselni?

Ha ez így van, akkor ez az ő baja. Gyerek még ágyban.

2020. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közeledni akartam hozzá de elhúzta magát.. nem értem egyszerűen..nem a megoldás érdekel, csak hogy ez mi? Nem mond semmit.
2020. jún. 10. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztették össze? Mièrt állította, hogy hisztis vagy?
2020. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Éjjel nappal dolgozik és nagyon ingerűit volt, én hülyén válaszoltam valamire vissza nem emlékszem már, és megsértődött...


Semmi egetverő, mostanában ingerűltebbek voltunk mindketten!

2020. jún. 10. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen van ilyen ezek szerint nem vagyok egyedül.Nálunk lassan egy hónapja és borzalmas érzés így élni.Egyik nap jobb és kedvesebb a másik nap elutasító és mond valami olyat amivel elveszi a maradék életkedvemet is.

Kitartás!!!

2020. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felszállt nála a köd, nem volt szerelmes. Létezik...
2020. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!