Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lopjam be a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lopjam be a szerelmem barátai szívébe magamat?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal de az elejétől kezdve nem voltak szimpatikusak a barátai. Eljárkáltunk velük sok helyre, de nem keresték velem a kapcsolatot. A közös élményeikről beszéltek, és nem akartak velem ismerkedni sem pedig beszélgetni. Hogyan változtassak a haverokkal való kapcsolatunkon? (Idősebbek nálam 3-10évvel)
2010. júl. 31. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem voltak szimpatikusak? Lehet hogy ők érezték ezt rajtad és azért nem akartak haverkodni? Nem lehet hogy neked nincsenek barátaid és folyton a pasid nyakán lógsz és nem hagyod őket bandázni?


tipp: Rendezz egy vacsorát ahova eljöhetnek a barátnőikkel.


30/F

2010. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem lehet:) 2 nagyon jó barátja van, akiknek viszont nincsenek barátnőik. Így nem tudunk párban eljárkálni, csak úgy ha ott vannak ők 2-en, plusz a barátom és még egy idősebb lány és annak az élettársa. De őket még nem ismerem annyira, mert ugye nem közelednek hozzám. Nekem is vannak barátaim, főleg lányok, akiknek a többsége már együtt él a barátjával, mint ahogy én is. Épp ezért ők ritkán érnek rá, dolgoznak is mellette. És olyan még nem volt hogy a 2 társaság együtt bulizott volna. Pedig az jó lenne. A vacsora viszont jó ötlet:) köszi! 23/L
2010. júl. 31. 15:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért nem voltak szimpatikusak, mert nem akartak megismerni engem közelebbről. Csendes lány vagyok, de ha valaki kérdésekkel közeledik hozzám akkor nagyon meg tudok nyílni és be nem áll a szám:) De ez velük kapcsolatban hiányzott, és ezen szeretnék változtatni.
2010. júl. 31. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Megértelek téged! Én sem birom annyira a pasim haverjait, de igyekszem ezt nem mutatni és "barátkozom" velük! Én arra gondolnék először, hogy ugy gondolják minek megismerni ha ki tudja mikor váltanak le... de igy hogy már 2éve együtt vagytok nem hinném hogy ez lenne a helyzet! Inkább az a bibi, hogy nekik nincs barátnőjük, mert nem találnak maguknak, mert hogy nem akarnak olyan nincs! Főleg, hogy van aki még tőled is jó pár évvel idősebb! Az ilyen pasik bemagyarázzák maguknak, hogy nem kell a nő, csak nyűg meg stb. stb. ezért mondjuk te sem számitasz nagyon! Még jó, hogy nem próbálják rávenni a te barátodat is az ilyen hülyeségekre! Próbáld mutatni hogy milyen jó társa vagy a párodnak, hogy irigykedjenek, hogy milyen jó hogy te vagy neki! És tedd félre kicsit az ellenszenvedet és próbálj te egy kisebb beszélgetést kezdeményezni!

Sok sikert!

22/L

2010. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy azt feltételezhetik, nem hagyod békén a barátodat soha. Legyél vele előttük nagyvonalú, előzékeny. Engedd el berúgni őket együtt, max csak annyit mondj, h ne vezessen részegen, jöjjön taxival. Ha látják, hogy hogy viselkedsz a barátoddal meg fog változni a helyzet. Azon kívül minden embernél be lehet úgy vágódni, hogy kiemeled a jó tulajdonságaikat. Bármit. Ha napi 1o órát dolgozik az egyik, mondd mosolyogva, h milyen ügyes, szorgalmas ember. Bármi, ami pozitív és amit ki tudsz emelni.
2010. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!