Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá, hogy elmondja az igazat?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt a barátommal és az elejétől kezdve hazudik nekem egy lánnyal kapcsolatban. Annyit mondott róla, hogy osztálytársak voltak és még gimi után is barátok voltak. Kérdeztem tőle volt-e köztük valaha valami. Azt mondta nem. Annyit kihúztam belőle, hogy ő akart tőle többet, de a lány nem. Ez is érdekes volt azt mondta csak 1 napig tetszett neki és azalatt az egy nap alatt akart vele összejönni. Aha oké mondom ilyen nem létezik (szerintem:D). Mindegy azt mondta már nem is beszélnek, de valahogy pont mindig akkor írt a csaj amikor mutatott valamit a teloján vagy pont láttam. Aztan észrevettem, hogy törölte a csajjal az egész beszélgetésüket na hát nekem nem is kellett több ez nagyon gyanús. A lényeg hogy kideritettem az évek alatt, hogy a párom halálszerelmes volt ebbe a lányba évekig, sőt mielőtt mi megismerkedtünk pár héttel is utána sírt. Akarhányszor felhoztam a párom ideges lett megsértődött nem beszél erről semmit és még mindig azt állítja nem érzett iránta semmi komolyat. Annak ellenére mondja ezeket, hogy mondtam neki dehát láttam miket beszélt a haverjaival és tudom hogy évekig szerelmes volt abba a lányba. Engem nagyon idegesít a dolog már évek óta, hogy nem tudom mitörtént, de leginkább az zavar hogy kamuzik erről az egészről a barátom. Nem hiszi el, hogy megnyugtatna ha elmondaná az igazat tök mindegy mi az. Nekem olyan mintha még fontos lenne neki a közös képek is fent voltak nagyon sok ideig pedig tudta hogy engem zavar és nem olyan képek voltak mint akik csak barátok. Nagyon sok és nagyon nagy hiszti kellett hogy levegye, úgy nézett ki mintha a volt barátnőjével otthagyta volna a képeket. Végülis az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek vagy mit tanácsolnátok nekem ebben a helyzetben. Sajnos nem tudok nem foglalkozni ezzel a témával és a párommal erről nem lehet beszélni.

Köszönöm előre is a válaszokat:DD


2020. jún. 12. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk mi lenne, ha hagynad elfelejteni? Mit kell faggatni? Ne tepd fel a regi sebeit!

En sem szeretek a multrol beszelgetni.

2020. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Dobd inkább a fenébe, egyikőtöknek sem jó ez.

Gondold végig, miért jó neked az, hogy nem bízol benne még ha jogos is akkor sem jó egyfolytában félni mikor teszi meg felé azokat a lépéseket amiért féltél.

Neki sem jó, hogy egyfolytában nyíltan kinézted magadnak a csajt és vele kapcsolatban felhozod, hogy miért beszél vele független a csajjal mik a céljai.

26N

2020. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Engem zavar, ha a párom nem őszinte velem. Igenis elmondhatta volna, így jogosan feltetelezel dolgokat, főleg ilyen infok utan. Uljetek le mond nem hozod fel neki tobbet de legyen veled oszinte.
2020. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj eddig akarhanyszor probaltam megbeszelni vele ezt, nem akarja egyszeruen es nem ertem, hogy miert. Akik ismernek minket es mondtam nekik ezt ok sem ertik miert ilyen. Lehet csak hagynom kene es elfogadni hogy soha nem tudom meg az igazsagot:DD
2020. jún. 12. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem mondom, hogy a háta mögött szervezkedj, de nincs olyan barátja, akitől ezt megkérdezhetnéd?

Az én barátom is ilyen hősszerelmes volt egy osztálytársába, de még mielőtt megismerkedtünk egy közös ismerős már beszámolt ezekről. Ők nem beszélnek a lánnyal, néha ha találkozunk vele akkor max köszönnek egymásnak, de biztos engem is megőrjítene a dolog, ha nem tudnám hogy mi volt, mert csak morzsákat ejtett el az elején.

Szerintem viszont ha még mindig tartják a kapcsolatot és rejtegeti is előled a beszélgetést, az semmi jóra nem enged következtetni.

2020. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!