Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki kineveti a párját, mert az csak a kedvenc plüssmacijával tud este elaludni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok egy olyan emberről, aki szerint ez nevetséges?

2020. jún. 13. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Azt, hogy ő normális, aki pedig felnőtt létére plüssel alszik, beteges és gyerekes. Nem lenne kedvem szexelni sem plüss mackok társaságában.
2020. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem cica alakú párnám van, igaz nem alszom "vele", csak kiteszem valahová, így nem érzem magam annyira egyedül meg rutinná vált, hogy vetek rá egy pillantást ha épp felébredek.
2020. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Hulyesegeken problemazik. Bar ha tenyleg NEM TUD nelkule elaludni, az eleg fura dolgokra utalhat, de ha csak szimplan szeret azzal aludni, mert megszokta vagy barmi, akkor nem ertem a gondot. A plussmaci raadasul legalabb nem tapos keresztul az arcodon ejszaka, amikor az agy masik pontjan akarja az alvast folytatni, az elo macskaval ellentetben xD
2020. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
21%
Krisztivel értek egyet. Ha nem 12éves, nemigazàn toleràlnàm a dolgot...
2020. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Akinek plüssmaci kell az gyerek. Neki pedig nem való párkapcsolat.
2020. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy egy érzéketlen tuskó, de a másik fél is kicsit gyerekes, vagy berögzöttsége van.
2020. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

28 éves vagyok, 25 éve velem van Tigris... Ágyamban van fejem mellett, ölelgetni nem szoktam, csak ha szomorú vagyok. Nekem egy szép emlék, jól esik ránézni.

Normális felnőtt nő vagyok, gyerekkel, férjjel, komoly munkahellyel. Férjem szokott Tigrissel viccelődni, de ennyi... Ennyi zacca lehet mindenkinek 😁 Néha lehet az ember gyerekes, nem muszáj mindig komoly felnőttnek lenni. Amúgy szexbe sem szokott Tigris bezavarni. 😂 Sosem szólt se férjem, se exeim hogy: He, miért bámul ez a leopárd?!

(Mert amúgy leopárd, de 3 évesen amikor elneveztem, még nem tudtam)

2020. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

En es a ferjem 25 evesek vagyunk. O mindjart 26. 4 pluss tarsasagaban alszunk. Olyan nagyok, hogy jo rajtuk is aludni, illetve jo a kisebbeket fogni, vagy a konyokod ala tenni, ilyesmi.

Magyarazza mar meg nekem valaki, miert gyerekes ez 😀

Szerintem az a gyerekes, amikor meg 30 evesen sem anyagi fuggetlen valaki, nem az, hogy mivel alszik, de kinek mi...😀

2020. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is van. Senki nem kifogásolta.
2020. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!