Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha aggódik értem, miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha aggódik értem, miért nincs bent egész nap a szobámba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megsérültem és azóta kerül a párom. Elején azt mondta, hogy azért, mert aggódik értem, de akkor miért nincs bent egész nap a szobámba?

Könyörögtem, kértem szépen, hogy jöjjön be, de azt mondja inkább kint marad ne, hogy olyant mondjon, amivel felidegesít. Egyre idegesebb és ingerültebb. Mit tegyek? Mi nők úgy vagyunk megalkotva, hogy nem sikerül elérni, amit akarunk...


2020. jún. 13. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Ja, te vagy az, aki a lábfej miatt tolószékben héderel...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mótvá.
2020. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!