Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztetek van/volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Tehát, kapcsolatban vagytok valakivel és csak úgy szexelhettek, hogy a barátnőtök nem hajlandó semmilyen más védekezési módot bevállalni, csak az óvszert.

Ez a helyzet áll fent nálunk is és a problémám nekem ezzel az, hogy az óvszer megöli az egész együttlét intimitását, üres, rossz.


Felhoztam ezt neki, hogy ha egy férfi elmegy prostihoz azzal csinálják gumiban, azt hogy ez teljesen érthető azt aláírom egy prostival én sem csinálnám nélküle, DE egy párkapcsolatban a barátnőddel? Pont akkor mikor "egyesültök" és átadjátok magatokat egymásnak ilyen "szennyet" kell használni közben? Hát megöli az egész intimitását a dolognak, ráadásul - legalábbis ahogy én látom - nincs is bizalom abban a kapcsolatban ahol ehhez folyamodik az ember.


Lányok, ti ha kapcsolatban vagytok mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével? Egyáltalán miért akarjátok ezt? Nem rontja el az élvezeti faktort? Mert a pasinak elrontja, szerintem ezt nyugodtan mondhatom más férfiak nevében is, attól függetlenül azt is tudom, hogy sokan viszont bevállalják több okból, általában a 3 legnyomósabb okok a következők:


1. Nem kívánt terhesség

2. Annyira szereti a lányt, hogy így is megteszi

3. De legalább van szex


Én ezekkel találkoztam eddig ezek a leggyakoribbak de ti HA használtok miért használtok? Nem öli meg az intimitását a dolognak?



#óvszer, szeretkezés, gond, férfi, lány, kapcsolat, intimitás, terhesség
2020. jún. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy ha a nő nem akarja magát gyógyszerekkel tömni, vagy fiatal és nem akar drasztikusabb beavatkozási módot, akkor nincs más, csak az óvszer. De:

Mi úgy csináltuk, hogy mikor nem voltam termékeny, akkor spermaölő krémet használtunk, illetve van még a pesszárium, ami Mo-n valamiért nem nagyon él a köztudatban.

Lehet alapvetően itt az a probléma, hogy a barátnőd csak olyat fogamzásgátlási módszereket ismer, ami neki nem szimpatikus és ennek semmi köze ahhoz, hogy benned mennyire bízik meg.

Egyébként én is utálom az óvszert, de még a kisebbik rossz.

2020. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem köttesd el magad, hogy bátran, bármikor szexelhess.
2020. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt nem mondtam, hogy nem szeretnék majd előbb utóbb gyereket, csak hogy ez a lehető legrosszabb megoldás, az óvszer.


Tudod van az a régi közhely, hogy óvszerben szexelni olyan, mint zokniban lábat mosni. Sajnos tényleg igaz (volt időszak mikor voltam olyan hülye hogy kipróbáljam egyébként) és persze nyilván ezt nem kell szó szerint értelmezni de szemlélteti a problémát.

2020. jún. 14. 11:36
 4/70 anonim ***** válasza:
28%

Nekem fordítva volt, a lány dobott, mert mindig gumit húztam, és szerinte ez azt jelentette, hogy nem bízom benne.


Mondjuk igaza volt, egyik nőben sem. Engem nem fognak bepalizni egy babával, vagy elfertőzni. Így 40 évesen, jó pár barátnővel a hátam mögött, én még sosem csináltam gumi nélkül.

2020. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
Én azért egy kicsit sajnállak titeket, meg egy kicsit szomorú is vagyok mert azért belegondolni, hogy soha.... ááá, nem.
2020. jún. 14. 11:39
 6/70 anonim ***** válasza:
92%

Ne aggódj, hamarosan már lesz férfi fogamzásgátló is, majd akkor te beszeded. Addig marad a gumi, vagy szakíts, ha ennyire zavar, hogy a barátnőd félti az egészségét.


Érdekes, a normális férfi felfogja ezt és nem is zavarja az óvszer. Sosem ment tönkre emiatt egy kapcsolatom sem.


Szerintem senkinek nincs joga más f.sz.val verni a csalánt csak azért, mert hisztis.

2020. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ha nincs gumi, hogy védekezel a betegségektől?


Van lóvéd abortuszra vagy gyerektartásra?


Ja, és ugye tudod, hogy van sok másik férfi is, aki ha kell kettőt is felhúz, csak szexelhessen? Akkor miért foglalkozna veled a lány?

2020. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
93%
Fogd fel, hogy itt nem arról van szó, hogy a barátnőd szereti az óvszert, hanem arról, hogy nem tud jobb választásról. Úgy írsz, mintha a barátnődet valami belső késztetés befolyásolná, miközben ez neki is külső kényszer. Hidd el mi is a bőr a bőrhöz csatlakozást szeretjük, de valakinek nincs jobb választása. (Nem akar gyógyszerezni, nem dől be a "majd időben kiveszem" mesének, nem akar műtétet és nem ismer kevésbé trendi fogamzásgátló eszközt)
2020. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
88%
Házasságban is sokan használnak gumit - mi is, akinek áll rendesen, az nem rinyál emiatt.
2020. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, a netet leszámítva, élőben soha senkit nem hallottam panaszkodni a gumi miatt.
2020. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!