Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy minden tönkrement kapcsolatot helyre lehet hozni ha mindkét fél akarja?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igaz, csak nem kevés erőfeszítésbe kerül, ezért egyszerűbb sokaknak inkább szakítani...


24F

2017. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

-Ha midkét fél akarja......"-

Itt a buktató.

2017. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem igaz. Van, hogy hiába próbálod feléleszteni magadban az érzést, egyszerűen nem jön. Persze ettől még együtt lehet maradni, megszokásból, de annak mi értelme? Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2017. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy mindkét fél akarja, azonban már megrendült a bizalom és a tisztelet egymás iránt, sok bántást, fájdalmat okoztak egymásnak, képes lehet két ember ezek után még újra felépíteni egy működő kapcsolatot vagy ami egyszer tönkrement, annak már vége?
2017. márc. 18. 22:59
 5/9 anonim válasza:
Felejtsd el!Szakítsatok
2017. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajanloma Szerelemproba cimu filmet.

Ha engem a parom le budos kzna/megutne/verig sertene,nem tudnek tobbe ugyanugy nezni ra.Szoval ha a tisztelet megszunik.Igaz,ebben az esetben mar nem mindket fel akarja a kettenyezos egyenletben.De ha szimplan elmulna a nagy erzes es ujra szeretnenk lobbantani akkor a fenti film tanacsai nagyon jol johetnek.Ismerek olyat aki evente megcsinalja a ferjevel,erzelmi wellnessnek hivjak azokat az idoszakokat.

2017. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz. Ha mindkét fél akarja akkor ott nincs hely sértettségnek. Hanigazán akarjatok megtudjátok oldani. Mimden fejben dol el.
2017. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz. Mi 3 ev után mentünk külön barátommal, mert nagyon sok volt a veszekedés. A szakítás után egyáltalán nem beszéltünk egymással. 25 napra rá mondtam, hogy találkozzunk, meg akartam beszélni vele pár dolgot. Ő mondta a találka alatt, hogy nagyon sajnál mindent, kezdjük újra. Egy éve vagyunk együtt azóta, és most minden rendben. Sokkal jobb a kapcsolatunk, mint bármikor. Csak tenni kellett érte mindkettőnknek. Jó sokat.

20N

2017. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkèt fél akarja akkor igen.

Nekem hazudott, megcsalt az ex, így én nem is tudtam\akartam ezért váltam.

2017. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!