Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretet, ölelés, és csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet, ölelés, és csók hiányom van. Hogyan Szedjek fel egy pasit?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja nincs barátom és nagyon rossz egyedül szeretnék egy társat aki szeret és aranyos. Holnap elmegyek egy foci meccsre ott sok pasi lesz:P a kérdésem az lenne hogyan tudnék ismerkedni egy meccsen és hogyan hívjam fel magamra a figyelmet??Szeretnék újra szerelmes lenni :)

17 éves vagyok/L

Csak az írjon aki normális választ ad


2010. júl. 31. 19:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

desti@pofa.be

Nem szívesen írom ki ide .

2010. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Felvettelek
2010. júl. 31. 20:32
 13/25 anonim ***** válasza:
az a baj h csak úgy nem fognak odamenni hozzád:), ha nincs a polódra írva az h "szingli vagyok és pasit keresek"
2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan helyzetet alakítani, amivel ismerkedhetsz, pl. vigyél napszemüveget és "véletlen" ejtsd le (de ha lehet ne törjön össze) és ha egy pasi felveszi, akkor máris megvan a szituáció, tudsz ismerkedni, bemutatkoztok egymásnak, stb. :)


Remélem tudtam segíteni! :)

2010. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek majd próbálkozok
2010. júl. 31. 21:20
 16/25 anonim ***** válasza:

1 hónap, szegény...

Szerintem egy "pasitól, akit felszedsz a melleiddel" nem pont szeretetet meg szerelmet fogsz kapni, de hát te tudod...

2010. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy a melleimmel akarok felszedni egy pasit!! Tudod vannak még olyan pasik akik nem csak a mellekre mennek és nem állt módomban egy ilyet össze szedni aki a mellemet nézi ha hozzá beszélek. Szóval nyugi van.
2010. júl. 31. 21:40
 18/25 anonim ***** válasza:

Ömm, de, pont te írtad.


"A kérdező kommentje:

Hát mellbe nem lesz gond:P Már kiválasztottam egy kivágott rucit"


Hiába kell olyan, aki nem külsőségekre megy, ilyen kivágott ruhákkal csak olyanok fognak betalálni.

2010. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Azért mert azt írtam hogy a mellbe nem lesz gond az nem egyenlő azzal hogy a mellemmel akarom megfogni a pasit... De tudod mit ki vagy te hogy magyarázkodjak neked?? Ha olyan pasik fognak rám mászni akik csak a mellemre mennek akkor elhajtom és kész. JA és ne olyan kivágott felsőt képzelj el amiböl kivan mindenem hanem olyat ami keveset mutat mégis sejtet vmit. na cső
2010. júl. 31. 22:39
 20/25 anonim ***** válasza:
Oké, mondtam, hogy te tudod (: De hogy egy ilyen akcióval szerelmet találni elenyészően csekély esélyed van, az is biztos. De legyen szerencséd.
2010. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!