Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretet, ölelés, és csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet, ölelés, és csók hiányom van. Hogyan Szedjek fel egy pasit?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja nincs barátom és nagyon rossz egyedül szeretnék egy társat aki szeret és aranyos. Holnap elmegyek egy foci meccsre ott sok pasi lesz:P a kérdésem az lenne hogyan tudnék ismerkedni egy meccsen és hogyan hívjam fel magamra a figyelmet??Szeretnék újra szerelmes lenni :)

17 éves vagyok/L

Csak az írjon aki normális választ ad


2010. júl. 31. 19:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Milyen módszerrel?? azzal hogy szépen felöltözök kinézek valakit és valahogy felhívom magamra a figyelmet?? Miért mások hogy csinálják vagy te hogy csinálod?? Hát figyelj ha már ennyi eszed van akkor legalább ne reklámozd...
2010. aug. 1. 08:09
 22/25 anonim ***** válasza:

Pont ezaz, kinézel valakit, tehát külsőségekre utazol. A szelerem, szeretet lényege pedig pont a belsőn alapszik. Honnan tudod, hogy akit kinéztél, az pont olyan lesz, aki "szeret és aranyos"? Vagy akár a második, vagy a harmadik? Ha most nyálascoelhós akarnék lenni, azt mondanám, a szemedet tudod irányítani, de a szívedet nem.


amúgy hogy sikerült az akció?:D

2010. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem első ránézésre fogom eldönteni hogy szeret-e stb.gondolom ha te is megnézel először egy pasit azt nézed hogy milyen külsőre nem azt hogy aranyos e ehhez először meg kell ismerni hogy véleményt tudjak alkotni róla. Amugy képzeld nagyon jó sikerült :P Volt ott egy zenekar akik felléptek és fellépés előtt ugyanabban a fagyizóban ültek ahol én is ültem az unokaöcsémmel és oda hívtak engem meg az öcsémet hogy üljünk oda az ők asztalukhoz. Oda mentünk és ismerkedtünk, jókat nevettünk és meghívtak hogy menjek el nézzem meg a koncertet. ezen kívül még jó pár ittas pasi rámszállt meg meghívtak egy italra sőt az egyik még mászkált is utánam alig tudtam lerázni de ezeket elhajtottam.
2010. aug. 2. 11:13
 24/25 anonim ***** válasza:

Látom nem értesz :D A szerelem nem terem minden sarkon, és hiába kedves meg aranyos valaki, mondjuk a srác, akivel találkoztál, ennyi még nem elég... vagy neked igen? Az is egy dolog, de ha szerencséd van, majd később rájössz, hogy mi is a szelerem, és hozzá sem tudod majd hasonlítani az eddigiekhez. De azért sok sikert a mostanihoz is :D


Ja, amúgy én nem szoktam pasikat nézegetni, mert hetero vagyok... :P

2010. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

képzeld tudom milyen a szerelem :D De figyelj már te elvárod hogy első pillantásra beléd szeressenek?? Mert szerintem a külsőbe beleszeretni az nem szerelem. Ha először látsz egy csajt/pasit akkor nem tudod eldönteni hogy szerelmes vagy e mert nem tudod hogy belülröl milyen.

De mindegy mostmár nem érdekel az okosságod neked is megvan a véleményed nekem is. nem vagyunk egyformák na hello

2010. aug. 3. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!