Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet "szép" egy olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet "szép" egy olyan lány akinek?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szép arca van (de tényleg) mindig ápolt, de a magasságához képest van rajta 8kg felesleg, és ez a combján látszik meg. Azaz vastag a combja. Lehet ettől függetlenül szép egy lány? Vagy manapság csak a vékony lányokat tartja mindenki szépnek?
2011. nov. 4. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8 kiló? Azt hogy számoltad ki? Ha a combja vastagabb, azzal nincs semmit baj.
2011. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8 kg felesleg??? Ezt most komolyan kerded? Amugy lehet, hogy csunya, ha kb 120 centi vagy.
2011. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem 120cm..:D


150cm és 54-55kg.

2011. nov. 4. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs a vastag combbal! Én pl úgy vagyok a lányokkal, mint a pizzával, inkább legyen sonkás, mint gombás ;)
2011. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rakj fel inkább képet, ezt így nem lehet megmondani már bocs. Amúgy én inkább a "nem" felé tendálok, marhaság hogy csak a szupermodellek kellenek minden férfinek .
2011. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest vastag a combja? A nálánál vékonyabb combúakhoz képest. De a nála vastagabb combúakhoz képest meg nem. Így az egész kiegyenlíti egymást. Na erre varrjál gombot.
2011. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, hosszúnadrágban.
2011. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mások mit tartanak szépnek, az ne befolyásoljon téged. Mindenkinek más az ízlése, akinek meg nincs, az megy a többi után. Mindenki lehet szép, ha valaki annak látja. Ez nagyon relatív dolog. És igen, a "vastag" combú lányok is lehetnek szépek.
2011. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm aki szerintem dupla akkora lehetett mint te, de a pasik imádták mindig is. Nem hiszem hogy a súly a legfontosabb. De ha zavar akkor azt a pár kilót 1-2 hónap alatt le lehet adni.
2011. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!