Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belenézett a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belenézett a srác a mobilomba, vagy csak valami vírus lehetett?

Figyelt kérdés

Még csak találkozgatunk egyelőre, de legutóbb történt valami furcsa.


Voltunk nálam is kicsit, aztán sétáltunk a városban, és meg akartam nézni neki valamit a Google-ban, erre kidobott a keresésben egy parkot, ami Kaliforniában van...

Én soha nem jártam ott, még a nevét sem hallottam a parknak, az lehetetlen, hogy magától megjelent volna.


Ő volt Amerikában nemrég egyébként, bár nem azon a részen, és amikor otthon kimentem a mosdóba, akkor végül is beletudott nézni, de igazából elég furcsa lenne, mert azt gondolnám, akkor már inkább az üzeneteimet nézné meg.

Rákérdeztem, ő volt-e, azt mondta nem, de kicsit zavarba jött.


Nemrég egyébként a Facebookommal szórakozott valaki, esélyes, hogy vírusos a gépem, szóval ki tudja, akár ezzel kapcsolatos is lehet? Bár ez is furcsa lenne, hogy konkrétan erre rákeres valaki?


Szerintetek?


2020. jún. 15. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ez elég fura és érdekes egybeesés..
2020. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő volt, de nem utánad akart nyomozgatni, hanem neki nem volt nete vagy ilyesmi.
2020. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Google -ha be vagy jelentkezve- mutatja az asztali gép/laptop/tablet keresési előzményeket is.

Szerintem tuti nem nézett bele. Mi értelme egy kaliforniai parkra rákeresni?

2020. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha beszéd téma volt köztetek S közben a mobilneted benyomva maradt simán bedobhatja neked Big Brother.

Nekem dobott már így ki mosógépet, menyasszonyi ruhát, mobilt, várost, fűkaszát. Egyikre se én kerestem rá csak beszélgetésben hangzott el.

2020. jún. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!