Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha már nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha már nem szeretem a páromat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, jelenleg 6 hónapos kismama vagyok. Akartuk ezt a babát és kb 3 hónappal ezelőttig úgy éreztem ő életem szerelme, nála jobbat nem is találhatnék. Ez utóbbi igaz is. Szuper ember és szuper apa lesz mégis úgy érzem hogy már nem szeretem és nem akarok vele lenni (mással sem). Abban sem vagyok biztos, hogy ez a baba jól átgondolt volt e. Senkinek nem merek erről beszélni mert mindenki hülyének nézne mert mindenki imádja. Nem tudom hogy ez most a terhességi hormonok miatt van e vagy valami más. Semmi nem történt ami miatt elhidegültem volna tőle egyszerűen csak úgy érzem nem szeretem nem akarom hogy hozzám érjen nem akarok mellette aludni nem akarok vele semmit


N/30



2020. jún. 15. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
És történt bármi kb 3 hónappal ezelőtt?
2020. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak a hormonok, ne aggódj.
2020. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Hormonok.

Az agyad működik továbbra is, hallgass arra.

2020. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1es! Leírtam hogy nem történt semmi. Csak kb azóta érzem ezt hogy nem akarok semmi féle fizikai kontaktust. Ebbe beletartozik az ölelés a simogatás a hozzábújás a csók a szex. Persze próbálom ezt elrejteni de kínszenvedés :(
2020. jún. 15. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
A hormonjaid kapcsolati válságba sodortak. Kezelned kellene. Ha egyedül nem megy, akkor a párod támogatásával, ami ha olyan normális, mint a leírásból sejthető, nem kéne, hogy gond legyen.
2020. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Inkább oszd meg vele, hogy most nem kívánod a testi kontaktust a hormonok miatt.

De attól megélhetitek most máshogy a lelki közelséget, hogy pár hónap múlva működjön újra a testi közelség is.

Viccek, filmek, hobbik, társas, stb.

2020. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Semmi nem kötelező. Semmi.
2020. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Csak a hormonok játszanak veled.. ha szétmentek 2 életet cseszel szét: a gyerekedét és a párodét, mennyire felelős döntés ez?
2020. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Én viszont úgy gondolom, hogy az, hogy beleugrottatok a gyerekbe ráébresztett, hogy neked mostantól ezzel az emberrel lenne muszáj leélni az életed. Elkezted sokkal reálisabban látni a párod és rájöttél, hogy kicsit sem vele képzeled el a jövődet. Igen, ez kb 2-3 év után szokott megtörténni amikor eltűnik a fullos rózsaszín köd. És hirtelen ráébredsz, hogy nem marad a helyén semmi és nincsenek valós érzelmeid. Ezért nem kell 2-3 éves kapcsolatba gyereket vállalni. Mert pont ez az az idő amikor kijön ha nem is akarsz semmit a másiktól.

Gyerek miatt pedig NEM maradunk benne egy érzelmek nélküli kapcsolatban. Ez a gyereknek a lehető legrosszabb.

2020. jún. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát,ez nem hangzik túl jól! Ha egyedül jók az anyagi kilátásaid, akkor hagyd el, de ha ő eléggé pénzes, akkor ne. :)
2020. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!