Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a páromat, de vonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, de vonz egy másik férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt, 3 éve távkapcsolatban (300 km). Pár hónap múlva véget ér a távkapcsolat és összeköltözésen gondolkodunk. A kapcsolatunk elején megcsaltam egy férfival, amit elmondtam neki, megbántam és megbocsájtott. Azt hittem, hogy túltettem magam rajta, de a napokban feltűnt az a férfi és rájöttem, hogy nagyon vonzódom hozzá. A párom nem romantikus típus, többször jeleztem, hogy szeretném, ha jobban odafigyelne rám, meglátogatna néha, vagy nem csak akkor szexelnénk, amikor neki van kedve és nem utasítana folyton vissza, amikor próbálkozom. Nagyon sokat dolgozik, emiatt fáradt és ezzel indokolja, viszont sokszor én is fáradt vagyok, de ha visszautasítom, akkor feldühödik. Nem érzem a szerelmet és így nagyon nehéz, ráadásul ebből arra következtetek, hogy nem kíván. Ennek ellenére nagyon szeretem és tudom, hogy ő is szeret, csak nem igazán tudja mindig kifejezni az érzéseit. Folyamatosan hangoztatja, hogy szeret, hogy hiányzom neki. Tudom, hogy nincs senkije rajtam kívül, teljesen megbízom benne. Nagyon hiányzik, de leginkább az, hogy a szemembe nézzen, hogy megsímogasson, hogy érezzem, hogy nő vagyok, vagy legalább néha írjon pár kedves szót és ne csak azután, miután szóltam. Mondtam már ezt neki, de az volt a válasza, hogy ekkora távolságról lehetetlen. A napokban találkoztam azzal a férfival, akivel megcsaltam és azt éreztem, hogy rám néz és teljesen megőrülök. Nem történt köztünk semmi, mindössze flörtöltünk, nem akartam megkeverni a dolgokat egy fellángolás miatt. Azóta folyton rá gondolok és arra, hogy ezek az apró dolgok miért nincsenek meg ebben a kapcsolatban. Nem egy másik férfitól akarom megkapni a törődést, hanem tőle, de beleőrülök abba, hogy a párom szemében soha nem láttam azt, amit ennek a férfinak a szemében láttam (annak ellenére, hogy tudom, nincsenek komoly szándékai). Bizonyára az volt a célja, hogy újra elcsábítson, de jól esett, mert hosszú idő után nőnek éreztem magamat. Ráadásul furcsa volt, mert egyik percben úgy nézett rám, hogy majd elolvadtam, a másik percben pedig szemlesütve mondta, hogy nem akar bántani és tudja, hogy ott van nekem a párom. Nem ő az az ember, aki foglalkozik ilyen szinten a nőkkel, minden lehetőséget kihasznál, nem értem most se, hogy mi ez a pálfordulás. Szeretném, ha ez a párkapcsolatban is jelen lenne, de nem tudom, mit tegyek. Fogadjam el, hogy ilyen a párom? Én akarok túl sokat? Komolyan tervezünk és pont rosszkor jött ez az egész, mert nem tudom feldolgozni, hogy mozgathat meg ennyire egy másik férfi, és egyáltalán nem akarom a páromat bántani. Ti mit tanácsoltok?

2019. márc. 19. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Hujuj de szeretem a párom,de már a kapcsolat elejên is megcsaltam.De szeretem.Mih?Aztan sorolom a gondokat,de szeretem ám,nagyon.De.Gondolom azért nem léptél le azzal,akivel félreléptél,mert a másik fél nem akarta.


Neked sincs fogalmad róla mit jelent tényleg szeretni.


Mit tegyél,hât amit a sùgnak odabennt.

2019. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
A másik férfit én hanyagolnám, hiszen csak megdugni akar. Párommal igen komolyan elbeszélgetnék, de szerintem ha összeköltöztök megváltozik ám minden.
2019. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tuti meg fog változni minden ,jó irányba.Amíg nem éltetek távkapcsolatban,akkor is megcsaltad.Most is félrelépnél szíved szerint.Ez a kapcsolat tényleg csak jobb lehet,ha összeköltöztök(1)
2019. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözéskor kiderül majd, h valójában mennyire is "bírjátok" egymást.
2019. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Egy új kapcsolatban még van tűz, de ez enyhülhet idővel. Tehát a másikkal is elmúlna. Próbáljatok meg az összeköltözést, ott majd minden kiderül.
2019. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem, a másik férfitól nem akartam akkor semmit, csak annyira elnyomva és bántalmazva éreztem magam a kapcsolatban, hogy nem tudtam, hogyan léphetnék ki belőle, folyamatosan menekültem. A párom minden léptemet figyelte, mániákusan féltékeny volt, folyamatosan ellenőrzött, nem mehettem sehová, 18 éves voltam. Azóta változott a helyzet, mert visszavett ebből. Én mindig nagyon ragaszkodtam hozzá, ő az első kapcsolatom és egyszerűen nem voltam képes kilépni belőle akkor. De megváltozott és tényleg szeretem. Most is azt mondja, hogy örülnöm kéne, mert ahhoz képest ahogy bánt velem az elején, már sokkal többet törődik velem és a csúnya beszédből is visszavett. De én úgy érzem, hogy ezek alap dolgok és nem a legrosszabb változat kéne legyen a viszonyítási alap.
2019. márc. 19. 14:50
 7/21 A kérdező kommentje:
A megcsalás egyébként a távkapcsolat idején volt.
2019. márc. 19. 14:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A párodat kéne otthagynod, mert amit leírtál, az alapján minden lesz, csak jó kapcsolat nem, ha össze költöztök.
2019. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sokkal rendesebben viselkedik,de Te azóta is folyamatosan elégedetlen vagy vele.Kb. találsz valamit amit ùgyis rosszul csinál.Vagyis keresed az ürügyet, hogy miért is volt meg minden okod rá,hogy megcsald.Tök mindegy,hogy akkor már 300 km-re volt.Az elején megcsaltad,mert.Most szintén megcsalnád,mert.Van értelme az összeköltözésnek,tényleg.Olyan nagy a szeretet.
2019. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti most is csak azért vagytok együtt, mert fosol kilépni a megszokásból.
2019. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!