Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Sziasztok. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Sziasztok. Most volt az 1 éves házassági évfordulónk. Mindennél jobban szeretem a páromat, és úgy érzem vele teljes az életem.

Figyelt kérdés
van egy dolog ami felett nem tudok napirendre térni. Napi szinten órákat lóg közösségi oldalakon. Sok ismerőse van, zömében csajok. Rengeteget beszélget messengeren amit nekem nem mond el. De látom. Olyankor úgy tartja a telefont, hogy ne lássam. Volt már olyan, hogy találtam kommenteket amiben félreérthető üzenetek voltak képekkel/virágcsokor, stb/. Amikor szóvá tettem lerázott azzal, hogy tudja hol a helye és mindig betartja azt, hogy nem csal meg. A hölgyeket kedvesnek, drágának szólítja, szerinte ez is azért van mert ő nő párti,és így adja meg a tiszteletet. Ez nagyon rosszul esik. Hozzá kell tennem, hogy amikor megismerkedtünk akkor vékonyabb voltam. Azóta kialakult hasimoto betegséggel küzdök és felszedtem kB 10 kilót. Már lassan enni sem merek. A sokadik ilyen képes kommentár után úgy gondoltam próbára teszem, hogy meddig megy el. Kreáltam egy kamu profilt és elérem hogy visszaigazoljon ismerősként. El kezem vele beszélgetni de egy idő után lerázott. Akkor egy kicsit megnyugodtam de most megint írtam neki. Most viszont hajlandó találkozni a kitalált hölggyel. Mit tegyek. Kérjem számon rajta vagy hallgassák? De ha ezzel elmegy idáig akkor mit csinálhat azokkal amikről nem tudok? Ti mit tennétek?

#megcsalni?
2019. szept. 2. 22:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Ez már így is elég aljas az ő részéről :( én összetörnék egy ilyen után.
2019. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
46%

Számomra riasztó, hogy elvileg felnőtt, immár családos emberek az interneten élik az életüket.

Javasolnám, hogy próbáljatok meg értelmes és tartalmas VALÓDI programokat csinálni.

2019. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Próbálom. De kB havonta egyszer van olyan program amikor hajlandó kimozdulni itthonról. Egész nap a telefont nyomkodja.
2019. szept. 2. 22:51
 4/46 anonim válasza:
93%
Szegénykém, nem vagy könnyű helyzetben. Ha már így alakult, én megszervezném a találkozót a férjeddel a “kitalált nő” nevében, kíváncsi vagyok, hogy reagálna. Mivel írtad, hogy nagyon szereted, a helyedben adnék esélyt, ha mindketten rendbe szeretnétek hozni a házasságotokat. Természetesen azzal a kikötéssel, hogy minden közösségi oldalról törli magát. Ha erre nem hajlandó, bármennyire is fáj, elválnék.
2019. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
97%
Menj el a találkára, és kérd számon. Sajnálom, de valószínűleg ez lesz a házasságod vége. Ha itt most hagyod magad meggyőzni, azt csak később bánni fogod. Ez egy szélhámos, ide bűzlik a csávó.
2019. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy végig viszem ezt a találka dolgot. Abba viszont bele sem merek gondolni hogyan fog reagálni. Biztos megsértődik és én leszek a beteges féltékenykedő.
2019. szept. 2. 23:12
 7/46 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ne menj el rá. Ennek semmi értelmét nem látom.


A dolog úgyis ki fog bukni, ha hazudik arról, hogy hova megy.

2019. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%
Azért ezt mégis hogyan lehetne kimagyarázni? A féltékenységed ebben az esetben sajnos nagyon is jogos! Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen tervet eszeltél ki! Tudom sokan nem értenének egyet, de én biztos megpróbáltam volna feltörni a jelszavait, hogy megnézzem miket beszél.
2019. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim válasza:
97%
Ha elmész a találkozóra, és még neki áll feljebb, azonnal csomagolnék, mennék anyámhoz / barátnőhöz és beadnám a válópert.
2019. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
97%
Szervezd le vele és menj el. Mi ezt csináltuk egyszer gimiben amikor barátnőmet csalta a pasija 😃 meglepődött. Fontos hogy ne hagyd magad. Válj el tőle ezután, ne dőlj be neki ha hízeleg!
2019. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!