Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megkérdezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérdezte, hogy jól vezet-e, őszintén megmondtam hogy félek mellette, erre most fel van pukkadva. Jogosan?

Figyelt kérdés

Tényleg veszélyesen vezet, városon belül is száguldozik, mindig nagyon szüken előz, minden kátyúba belehajt, a kanyarokban majd kiesek a kocsiból. Megkérdezte, hogy milyen a vezetése, és hát őszintén megmondtam, hogy félek mellette a kocsiban. Erre most fel van pukkadva.

Hazudnom kellett volna?



2020. jún. 16. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
De utálom az ilyen embereket akik kérdeznek valamit majd egy olyan valaszt kapnak ami nekik nem tetsző akkor megy a hiszti. Nem, nem kellett volna hazudnod.. Ez egy ostoba gyerekes viselkedés.
2020. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%

Ő úgy gondolta, hogy ez a jó vezetés, és férfiasnak, ügyesnek tartod érte.

Az ő viselkedése gyerekes.

Mindenben ilyen? Mert ha a szexben se lehet elmondani neki őszintén, hogy mit csinál rosszul, akkor sok örömöd nem lesz mellette.

2020. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Nem te tehetsz arról, hogy egy felelőtlen gyökér. Én be se szállnék mellé..
2020. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Haverom is így vezet, szerinte én vagyok a nyápic :D Hát inkább nyápic, mint nyaktól lefelé béna egy kamikaze-ütközés után. A múltkor is rommátörte az autóját.
2020. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdi, ha nem tetszik az őszinte válasz?


Igen, hülyén vezet, és jól tetted hogy szóltál. Én ki is szállnék az első pirosnál, ha így vezetne, drága az életem.

2020. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a felháborodása, jól tetted, hogy igazat mondtál. Nekem is vannak ismerőseim, akik nagy versenyzőnek hiszik magukat, be sem ülök melléjük...
2020. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán mond meg neki, hogy attól, hogy látta az összes Halálos Iramban filmet, ő nem Vindízel, csak egy sofőrleckékre szoruló, arcoskodó csicska! Ha erre besértődik, akkor kukázd!
2020. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vezess te, ha félsz mellette.

Pasik hajlamosak nem a helyén kezelni az autót, hanem farkuk hosszabitonak.

2020. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Hülyegyerek, majd fennakad egyszer valahol. Apuci meg majd fizeti az új lengéscsillapítót.
2020. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az autó vezetés tokéletesen visszaadja hogy ki milyen ember az életben. Erről már sok pszichológus is írt. Egyébként tényleg van benne valami, viszont én ha nő lennék, meggondolnám hogy maradjak-e egy ilyen éretlen kisgyerekkel. Sokra nem fogja vinni az ilyen ember az életben magától.
2020. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!