Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne még így kedvetek odamenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne még így kedvetek odamenni a barátotokhoz?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 2 éves kapcsolat. Nagyon közel lakunk egymáshoz, gyalog kb. 10 perc.

Azonban még tavaly történt, hogy a barátom elhívott magukhoz este, én meg mentem tök boldogan, az apja meg jött nekem nagyon bunkón, hogy ne menjek oda, jöjjön ő (barátom) hozzám...

Akkor azonnal elrohantam, mert nem akartam ott sírva fakadni. Egyébként is érzékeny vagyok a témára, ha érzem hogy valahol zavarok akkor nagyon kellemetlenül érzem magam és nyilván továbbállok... de ide meg a barátom hívott... az apja meg elküldött.

Egyébként nagyon odafigyeltem, nyilván külön szobában voltunk, nem hangoskodtam, a tv is halkan ment, sőt, wc-re se jártam ki, mert tudtam, hogy arra ő tuti felébred. Szóval abszolút tiszteletben tartottam, hogy nem vagyunk egyedül.


Azóta a házuk környékére se tettem a lábam. Ebből a szempontból mondjuk még a koronavírus jól is jött.. ugyanis a barátom nem érti hogy miért mondok mindig nemet, ha elhív... meg mindig mondogatja hogy majd megyek, csinálunk ezt meg azt, stb...

Pedig akkor iszonyúan összevesztünk amikor ez történt, szakítás szélére sodródtunk. Bár ott azonnal szembement az apjával, de azt nem érti meg hogy miért nem léptem túl rajta másnapra... hogy mennyire bántó volt nekem az egész.


Ti mennétek még ilyen helyzet után a barátotokhoz?



2020. jún. 16. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, mennék.
Nem mennék többet.
42 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem először mentem oda, párom 3 műszakban van, úgyhogy keveset tudunk együtt lenni, csak hétvégén és délelőttös műszakban fordult elő, hogy odamentem, akkor sem mindig.
2020. jún. 16. 23:10
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Megkérnem a pasit, hogy kérdezzen rá ag apjánál, hogy zavarná-e ha átmennél.

Ha igen a válasz, akkor nem mennék.

Egy próbát megér még. Főleg ha komolyan gondoljátok.

2020. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hány èvesek vagytok? Összeköltözès nincs tervben?
2020. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem az apja elég egyértelműen kimutatta, hogy marhán zavarom. :/


25 körüliek vagyunk, sajnos még több körülmény nem engedi hogy összeköltözzünk, részemről is, részéről is van ilyen ok.

Meg azért ez egy stabil kapcsolat? Amikor elvárja hogy másnapra elfelejtsem mennyire megalázott az apja a házukban... nem érti meg az érzéseimet. :/

2020. jún. 16. 23:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, én is most párom anyjánál alszom pár éjszakát, bár sose mondta ki, de éreztette mindig is, hogy nem tetszik neki, hogy egy idegen ott van és megbolygatja az ő nyugodt, megszokott életvitelét. Kellmetenül érzem magam, tudom, hogy miről beszélsz. Én se jönnék többet, ha lehetne.
2020. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem azt várta el, hogy másnapra elfelejtsd, ez már több, mint fèl èves dolog.

Meg kiállt èrted, ès ez nagyon lènyeges. Ezt nèzve nem èrzem instabilnak.

Bár azt megèrtem, hogy ennek ellenère nem mèsz már oda, ès se tennèm, max akkor, ha maga az apja kèrne bocsánatot az akkori viselkedèsèèrt.

2020. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

En nem mennek. Ha a parom hazaban lako apja lenne velem durva, akkor se volna konnyu. De igy, hogy aki durva veled, az van a sajat otthonaban, es nem tudsz mondani erre semmit, igy semmikepp sem.

Nagyon sajnalom. A baratodnak tul kene latnia azon, hogy o otthon van, es csak a fater dumal.

2020. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6. kommentelő:


A kérdést azért most tettem csak fel, mert a korlátozások feloldása miatt biztos elindul majd megint a barátom részéről ez a menjek el hozzá dolog. Eddig legalább hivatkozhattam arra... ha már az eredeti indokot nem érti meg.


Amúgy másnapra várta, hogy megvonom a vállam, túlléptem... de akkor én egy darabig képtelen voltam vele beszélni vagy ránézni is, mert ő is hibás volt. Nyilván tudta, hogy zavarok, ennek ellenére elhívott, hogy aztán az apja azonnal kirakja a szűrömet. Szóval nem beszéltem vele, mert magam alatt voltam és pár nap múlva tök mérgesen jött hozzám és még én voltam a hibás...


Én is úgy érzem egyébként, hogy ezek után csak akkor mehetnék jó szívvel, ha az apja elnézést kérne, vagy ő hívna hogy mehetek, nem zavarok. De ez sose fog megtörténni, már csak azért se mert így nem is találkozom vele.

2020. jún. 17. 00:13
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen megértelek. Borzalmas megalázó ez, soha többet nem mennék oda.

De az sem megoldható, hogy a párod menjen hozzád, ahogy kedves apuka is mondta?

2020. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem rohadt sertodekeny vagy, mar az alapjan, hogy meg a baratodra is merges voltal emiatt... Nem kell oda menni, mondd el a baratodnak, hogy nem akarod zavarni az apjat, ennyi, menjen at o hozzad, ha 10 percnyire laktok egymastol, nehogy mar ne legyen tok mindegy, melyikotoknel vagytok. Vesz egy fogkefet hozzad, meg otthagy ket alsonadragot es egy polot, hogy ezek keznel legyenek, ha kellenek es ennyi.

Nem mennek oda, ahol nem latnak szivesen, ez oke, de ti is nagyon gyerekesnek tuntok mindketten, ha nem tudjatok ezt megoldani fel ev utan sem!

2020. jún. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!