Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel a helyzettel most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a helyzettel most mit lehet kezdeni? A férjem sokszor dolgozik éjszakai műszakban. A telefonszámlán 140 perc beszélgetést találtam a 22-07 óráig tartó időszakban. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Azóta utána kutattam és egy nála 20 évvel fiatalabb csinos csajjal beszélget viberen és telón is. A csajnak van pasija, de az üzenetekből azért kiderül, hogy húzza a férjem agyát.. Pl. ugye milyen jó seggem van? meg hasonlók. Férjem pedig helyesel, hogy igen nagyon jó.. Amikor rákérdeztem, hogy beszélt e valakivel éjjel, akkor azt mondta csak kollégákkal. A viberen pedig törli az üzenetváltásokat folyamatosan. Itthon azt adja elő, hogy nagyon szeret engem és én vagyok a mindene. Miközben a csajjal viberezik, nekem azt írja, hogy nagyon hiányzom Neki..
2017. okt. 22. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarnék ilyen emberrel kapcsolatban maradni tovább. Ez már a megcsalás előszele, de ha nem is teszi meg, azt csak azért nem, mert nincs hozzá mersze, nem azért, mert nem akarná. Unja már ezt a kapcsolatot, mással keresi az izgalmakat.
2017. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Az ügyvédemmel beszélném a válás részleteit.
2017. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Flörttel kezdődik a megcsalás
2017. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ez, eléggé minden napos jelenség. Unalmas éjszakai melóba, mi is ezt csináltuk, hosszú éveken keresztül.
2017. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4/4,

Kifejtenéd ezt bővebben.. Ezek szerint ez csak unaloműző és nem gondoltatok bele, hogy ebből akár válás is lehet?

Miért jó ez Nektek? Az én férjem tisztában van vele, hogyha ez kiderülne, akkor elválnék, ezért is törli az üzeneteket Szerintem inkább arról van szó, hogy amíg 1 % esélyt is lát arra, hogy valami lehet ezzel a csajjal, addig kapcsolatban marad vele..? Nem unaloműzésről..

2017. okt. 22. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy a te párod mire gondol, mit szeretne elérni, én nem tudhatom.

Én, egy ugyanazon időpontban, 5-6 nővel irkáltam, különböző témákban. Elég jó szórakozás volt, 5 különböző téma, 5 különböző üzenet és mindre a megfelelő üzit adni:)Mondjuk úgy, észnél kellett lenni:) Ettől még, meló után, a páromhoz siettem haza:)

2017. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Egyedülállóként is volt olyan időszakom, hogy kissé átlag feletti kinézetű lánnyal beszélgettem elég gyakran, elég szaftos témákról, de eszembe nem jutott megdugni. Ettől függetlenül unaloműzésnek és főleg önbizalomnövelésnek jó volt beszélgetni vele.
2017. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És ilyenkor ment a fűzögetés vagy miről beszélgettél velük?

A feleségeddel is beszélgettél közben? Vagy este elköszöntél, hogy jó éjt, te meg jól elvoltál az éjszaka?

Szerinted mit szólt volna hozzá, ha kiderült volna?

A házasságoddal minden rendben volt, miközben ezeket csináltad?

2017. okt. 22. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Házasságommal, a mai napig rendben minden:) Imádom a párom:) Na és ő is ezt mutatja. Beszélgetésben meg az a téma volt mindig, amit a másik akart. Volt lány, akivel végig izgultam az érettségijét, volt akibe lelket öntöttem a válása alatt, volt aki konkrétan a szexuális aktusról kérdezgetett, de volt, akivel a földi eper termesztéséről beszélgettem.

A párommal, személyesen beszélgetek, nem neten, telón:)

Most is azért vagyok gép előtt, mert már alszik, hajnalba kell, meló. Azért, alvás előtt, együtt fürödtünk, legyen neki valami altató is.

2017. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerinted a feleséged mit szólt volna, ha az akkor ott kiderül? Értem, hogy szereted és ő is szeret és nincs nálatok gond. Viszont azt gondolom egy nőnek ez elég sokkoló tud lenni. Vagy mit szólnál Te hozzá, hogyha kiderülne, hogy a feleséged munka közben, szexről beszélget valakivel.. ? Szó nélkül mennél el mellett és nem fordulna meg a fejedben, hogy valami gond van? Szerinted ez egy semmiség és ezt szerinted ő is egy semmiségnek venné? Kíváncsi vagyok a véleményedre.. Nem tudok férfi aggyal gondolkodni..
2017. okt. 22. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!