Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm az előző kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm az előző kapcsolatában meghunyászkodva évekig tűrte a megcsalást, akkor mi jogon várja el tőlem, h a papucsa legyek? 26F

Figyelt kérdés

Le akar teljesen uralni, mindig az ő akarata érvényesül. Azt vettem észre alig 2-3 hónap alatt, h mintha ebben a kapcsolatban csak egy rabszolga lennék, akin kedvére kitöltheti a mérgét....

Azt tudni kell, h az előző kapcsolata 8 évig tartott, de 5 éven keresztül tűrte, h megcsalja a barátja. Sajnos az a férfi vissza élt a hatalmával, mert cége van, nagyon sokat keres vele és még jól is néz ki. Szóval nagyon jó körülmények között éltek.

Én sajnos nem vagyok külsőségekben és anyagiakban sem annyira jó és úgy érzem, h ezzel én egy támadási felületet biztosítok a barátnőmnek, aki évekig jobb körülmények között élt..

Megbeszélni semmit nem lehet vele, mert amikor felhozom ő csak annyit mond, h hülye vagyok h így gondolkodok és fordítsam az energiáimat más komolyabb problémákra. Amikor rákérdezek, h milyen problémákra gondol mert szívesen változtatnék rajta ha olyan hibát talált meg bennem ami javítható, de sose ad egyértelmű választ hanem terel, meg azt mondja h nem igaz h nem jövök rá meg ilyenek. Én úgy érzem, h elégedetlen azzal amit nyújtok neki, mert nem ehhez volt hozzászokva. Van ennek így értelme?



2020. jún. 18. 09:43
 1/8 A kérdező kommentje:
A párom is 26 éves mint én.. a volt barátja most 35 ha ez számít..
2020. jún. 18. 09:45
 2/8 Lachesys ***** válasza:
75%
nem nincs értelme. a csajnak pótlék vagy, egy normális párkapcsolatban működik a kommunikáció és nem cshesztetik egymást a felek. dobd ki.
2020. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Egy ilyen kapcsolatnak nincs értelme. Boxzsák vagy csak neki.


Mivel nem tudja megmondani mi baja van veled ezért arra lehet következtetni, hogy nem is veled van baja, hanem önmagával nincs megelégedve és téged próbál hibáztatni, "kompenzálva" a saját hiányosságait. Ez pedig simán lehet az előző rossz kapcsolat hozadéka.

2020. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Te csak egy pótlék vagy, egy megalkuvás tárgya amíg nem talál jobbat. Szerintem nagyon meglepődne ha te is kidobnád őt.😁
2020. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Fogadok, hogy mindezek után a pasi dobta a csajt :D Mert neki fontosabb volt, hogy jólétben éljen, így eltűrte a megaláztatást. Az ilyen nő nem érdemel normális kapcsolatot. Kicsinyes, és rajtad áll bosszút. Felejtős.
2020. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

nem sok konkrétumot írtál, hogy lényegében mi is a baja veled

csak azt mondtad, hogy szerinted az, hogy nem adod meg a színvonalat, mint az exe, ami lehet baromság

gondolom nem arra vágyik, hogy csalják és anyagiakkal kompenzáljanak továbbra is, mert az ilyen egy üres kapcsolat nyilván

esetleg tudnál példát mondani? mert az, hogy mit mond neked a másik, és hogy te mit látsz bele, hogy mi a baja, lehet különböző

de valóban az is megeshet, hogy veled dolgozza fel a múltat, mert lényegében traumatikus élmény lehetett, hogy így megalázzák, akkor viszont tényleg pótlék vagy, de nem biztos

nem adtál meg itt elég infót szerintem

2020. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez bukó.
2020. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert rajtad vezeti le az előző kapcsolatából származó sérelmeket és rajtad csattan az ostor úgymond. Minden elfolytot dolgát rajtad éli ki. Gondolj bele az 5 éven keresztül felgyülemlett feszültség, probléma mind ebben a kapcsolatban teszi meg hatását. Barátnőd nem tette még túl magát rajta, rajtad áll úgymond bosszút. Nem áll készen még egy kapcsolatra.
2020. jún. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!