Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a legjobb a szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Komoly kapcsolatban elek 1,5 eve, egyutt elunk.

Jol megvagyunk egymassal, sok mindenben felnezek ra es tisztelem, segitseget nyujt/nyujtott korabban nekem barmiben es forditva is.

Viszont voltak vitaink a szexualis eletunkkel kapcsolatban, sokszor szamomra erthetetlenul.


De, mar az elso par het ujdonsag utanj varazsa utan nem adja meg nekem a kello “loketet” ha szexelunk. Hetente tobbszor is egyutt vagyunk, de valahogy szamomra nem adja at azt az erzest amit korabban masnal tapasztaltam. Nem tudom mennyire erthetitek abban bizok hogy mas is volt hasonloan :)

Mit tehetnek ez ellen? Mert egyutt tervezzuk a jovonket de idovel sem szeretnem ha ez miatt mashol jarnanak a gondolataim mert nekem valami nem eleg.

Megbeszelni vele nem tudom, mert ezek nem olyasfajta hianyossagok amik fizikalisak... meg kapok mindent megadunk egymasnak mindent ha szeretne valamit a masik arra nyitottak vagyunk, de az az erzes kerul el engem amitol elborul az ember agya :)


Valaki volt mar hasonlo helyzetben es mit tehetnek ez ellen hogy hosszutavon mukodhessen a szex?

26 vagyok


2020. jún. 19. 09:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy igen, szeretem, azert mert nem irtam meg igy van. Es epp ezert szeretnem ezt a dolgot kikuszobolni hogy minel tovabb meglehessen kozottunk a dolog:)
2020. jún. 19. 09:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik a kémia. Vagy nem eléggé. Ezt nem lehet befolyásolni, vagy megorulsz erte, vagy nem. Adj egy kis időt ennek, de szerintem hosszútávon felejtős a kapcsolat, ha már 1,5 év eltelt és nem kívánod őrülten már az elejétől fogva sem.
2020. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

És Te, a magad hozzáállásával, fel tudod őt kellően "turbózni"?

Talán erősebb visszajelzést vár tőled, nagyobb kívánást, ügyesebb praktikákat...

2020. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom hogy igen, mert a korabbi vitaink mind abbol adodtak ha en mar attol nem voltam ki pl hogy ram nezett:) most ez egy komolytalan pelda... de forditva az o eseteben pedig ez igy van..
2020. jún. 19. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán elkényelmesedett az úr? Azt várja, hogy Te légy az aktívabb?

Nem jól gondolja, ha így gondolja. Két fél közös dolga az egész.

(Általában még mindig a férfi az aktívabb, mint a nő).

2020. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az van a háttérben, hogy nem figyel oda rád eléggé közben vagy csak nem túl ügyes az ágyban, akkor nagy valószínűséggel arról van szó, hogy nem vonzódsz hozzá annyira. Esetleg még az is elképzelhető, hogy nem tesz semmit azért, hogy téged felizgasson, nincs rendes előjáték. Lehet neki annyi is elég, hogy te ránézel, de fordított esetben neked több kéne.
2020. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu. Nagyon sokszor beszéltünk erről, de egy előrelépés után jön két hatalmas visszalépés. És már odáig jutottam, hogy visszafogom magam, mert ezek ellenére minden másban remek partner. És nagy ritkán összejön egy jó együttlét. Csak korábbi kapcsolatom magasra tette a lécet ezen a téren, de kezdek beletörődni, hogy nem lesz már olyan és a pozitív dolgokra koncentrálok.
2020. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!