Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párotom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párotom és a legjobb lánybarátja olyanok, mintha járnának?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom vissza, hogy olyanok mintha együtt lennének. A barátom neki mondja el először a jó híreket, vele lelkizik, elmegy vele programokra. Olyan bensőséges viszony van köztük, ami köztünk sosem volt, pedig csak két hónappal ismeri régebben, mint engem. Fél évig szinte minden nap együtt dolgoztak 8-10 órát.

A ti barátotoknak is van ilyen lány az életében? Hogy kezelitek?



2020. máj. 21. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Az én exemnek volt ilyen barátja a kapcsolatunk elején. Ugyanez a szituáció volt, hogy a csajt 2 hónappal előttem ismerte meg. Aztán a végén kiderült, hogy neki egyszerre 2 nője is van, csak mindkettőnknek elfelejtette elmondani. A csaj rólam is azt hitte, hogy csak barátok vagyunk.

Azóta sosem jönnék össze olyan pasival, akinek ilyen közeli ellenkező nemű barátja van. Soha többet. Lehet, hogy nálad más a helyzet, de én azért résen lennék. Nálam úgy bukott le, hogy nyitva hagyta a facebookját és pont akkor jött a félmeztelen kép az állítólagos 'csak baráttól'.

2020. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem férne bele. Alapvetően nem vagyok egy sárkány, nem zavarnak a lány barátok sem.

De az, hogy "Olyan bensőséges viszony van köztük, ami köztünk sosem volt" nagyon nem normális.

Megkérdezted már, hogy egyébként miért nem vele van?

2020. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én is gyanakszom rendesen...

Nálunk a lánynak van barátja kb 7 éve, nem tudom hogy ő mit szól ehhez. Az én párom rengetegszer volt már fent a lány lakásán az éjszaka közepén, beszélgetés meg iszogatás címszó alatt, néha a hátam mögött, mert tudja, hogy zavar ez az egész.

2020. máj. 21. 16:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Hát ha feljár esténként a csajhoz titokban, akkor valószínűleg nem csak beszélgetnek. Az meg hogy 7 éve van barátja a csajnak, valszeg kamu. Nálam is ez volt, az elején mindenféle féltékeny sárkánynak el lettem mondva, aztán kiderült, hogy mégiscsak nekem van igazam... Nem szoktam más telefonjában turkálni, de szerintem ránézhetnél a beszélgetésükre.

2020. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Idióta vagy, ha ezt eltűröd. Egyébként simán megkeresném a csaj pasiját és elbeszélgetnék vele, hogy ő mégis mit tud még lát ebből a kapcsolatból.
2020. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#1-es: nem kamu, találkoztam már mindkettejükkel, vannak közös képeik kint mindenhol, ők tényleg együtt vannak, bár ahogy tudom a srác sokat van távol a munka miatt.

Telefonba már néztem, onnan tudok sok dolgot. Rendesen lesokkolódtam amikor az alapból nem romantikus párom olyanokat írt a csajnak, hogy vele sokkal jobb lenne újra együtt dolgozni, meg hogy ha bármi történik vele anyagi szempontból, rá számíthat.

2020. máj. 21. 16:23
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj kérdező, de nagyon túlzás az, amit a párod művel. Én biztos nem tűrném ezt el.

Nő vagyok, nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, de társaságban találkozok velük, ott beszélgetünk, nem pedig privát programokat szervezünk és legfőképpen senki nem néz minket egy párnak.

2020. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

"Az én párom rengetegszer volt már fent a lány lakásán az éjszaka közepén, beszélgetés meg iszogatás címszó alatt"


Na ez az a pont, amikor maradhat is ott.

2020. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Szerintem ez túlzás. Legyenek lány barátai, nekem is vannak fiú barátaim, a páromnak is vannak lány barátai, de a párod ne adjon okot másoknak arra, hogy téged nézzenek hülyének, márpedig az, hogy ő feljárkál más lányokhoz vagy ha más lánnyal mutatkozik ilyen bensőséges viszonyban, az bizony mások szemében rád nézve is gáz.

Szerintem lehetetlen és rossz helyzetbe hoz a párod, mert tegyük fel, hogy nincs köztük semmi (amit erősen kétlek, legjobb esetben is a pasid ácsingózik utána, csak vele nem jött össze a kapcsolat, így összejött veled) téged néznek az ismerősök meg mindenki más hülyének - meg hát a párod is, természetesen.

De hát persze ott a lehetősége, annak, amit itt írtak korábban, hogy valóban vele is együtt van, vagy épp mindketten egymással csalják az aktuális párjukat.

Az én pasim, aki velem tervez jövőt, ne írogasson olyanokat más nőknek, hogy segít az anyagi helyzetben meg bárcsak együtt dolgoznának meg mindenben számíthat rá és utána meg menjen fel éjszaka a lakására. Még csak fikarcnyi okot se adjon arra, hogy megrendüljön a bizalmamvagy megkérdőjelezzem a hűségét, és most nyilván a józan ész határain belül gondolom ezt, nem pedig úgy, hogy rá se nézhet vagy hozzá se szólhat más nőkhöz.

2020. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!