Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nektek beleférne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek beleférne egy kapcsolatban az hogy a barátnőtök bulizni megy és ott vadidegen férfival táncolgat meg beszélget? 25F

Figyelt kérdés

Utána Facebookon is ismerősök lesznek...


25F 25N


2020. jún. 19. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez most vicc? :D Úgy kidobnám mint a huzat.
2020. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Húgom is ilyen, de már van jegyese és terhes, meg nem csalták meg egymást, mondjuk a srác is szeret a havrjaival szórakozni menni.

26N

2020. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Kukáznám.
2020. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
1 nélkülem el nem mehetne bulizni. Ennyi.
2020. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Aki bedől ennek a barátnős este sz@rságnak, az meg is érdemli az ilyen nőt.

Nyilván azonnal ki kell dobni, ha elmegy. Közöld vele, hogy ha kilép az ajtón, többet vissza sem kell hogy jöjjön. Ha mégis elmegy, akkor nem vagy már fontos neki.

2020. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
En voltam mar igy buliban, a barátom "elengedett". Bar nem az apam, hogy engedélyt kelljen kernem tőle. O nem az a bulizós tipus es messze is lakik. Volt mar, hogy beszelgettem es tamcoltam mas pasival ilyen baratnos buliban, de ennyi. Szerintem ebben semmi rossz nincs, nyilvan a baratnommel mentem, hogy jol erezzuk magunkat es ha pl. o szingli volt, akkor mert ne ismerkedhettunk volna?
2020. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*táncoltam
2020. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Talan mert te NEM vagy szingli.

2020. jún. 20. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Igen, tudom, de abban hogy beszelgetek valakivel szerintem nincsen semmi rossz. De ezt persze a paroddal kell megbeszelni, ha neked ez nem fer bele, akkor kossetek kompromisszumot.
2020. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!