Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleférne egy párkapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne egy párkapcsolatba, hogy a párotok baráti köre mindenről tudna ami kettőtök között történik?

Figyelt kérdés

Sokat járnak össze és sokat is isznak együtt, a párotok pedig a szexuális életetektől kezdve a vitákon át a felnagyított negatív tulajdonságaidig mindent kitereget.

Számomra egy felnőtt párkapcsolat ott kezdődik, hogy a környezet nem turkál benne könyékig.

Szerintetek?



2020. jún. 19. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én is veled vagyok, marhára nem fér bele.
2020. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem férne bele, van ami igenis csak a két félre tartozik és nem az egész baráti körére. Nyilván nem arról van szó, hogy senkinek semmit nem szabad elárulni, de azért tudni kell a határt.
2020. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem fér bele. Csak kizárólag a kettőrökre tartozik. Ha, beszélni is akár a barátaival erről, akkor tudni kell hol a határ. Nem az egészet elmesélni...

Az exemmel is ezért ért véget a kapcsolatunk. Pedig, azt hittem hogy ezt sikerült megbeszéltünk..

2020. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Az beleférne, ha lenne egy vagy maximum két nagyon közeli jóbarátja, akinek kiönti a lelkét, ha problémája van (akár velem, akár mással) és tanácsot kér tőle/tőlük.

Az már nem, ha sörözés közben azzal dicsekszik egy csapat pasinak, hogy jobban sz#pok, mint az előző csaja, vagy elhord mindenféle házisárkánynak, mint valami proli falusi kocsmában.

2020. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Ja mindenki ilyen partnerre vágyik! :D
2020. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem férne bele, egyből szakítanék.
2020. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy bizonyos mértékig rendben van, ha az ember megosztja a dolgait a legközelebbi barátaival vagy tanácsot kér, de az általad leírt dolgok már bőven túlzás lenne és nem tudnék egy ilyen embert komolyan venni.
2020. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez nem férne bele. Konkrétan egész kapcsolatunk egy nyitott könyv. Ráadásul én baráti társaságban sose csak a negatívat mondanám a kapcsolatról, azért ez sok mindent elárul.
2020. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

1-1 nagyon közeli baráttal megosztok dolgokat, ha nagyon nyomják a lelkem és nem tudom mit tegyek. A baráti körnek semmi köze ezekhez a dolgokhoz.


35F

2020. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
De sokan értik az iróniát...
2020. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!