Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértödtem meg?

Figyelt kérdés

Párom gyereke sokat van nálunk. 11 éves. Párom megkért nem e segítenék neki angol fogalmazás megírásában. Persze mondom nem gond. A gyereknél

Eszrevettem hogy rosszu írja f betüt ( a hurkot kifele teszi nem befele ahogy kell. Nemtudom jobban elmagyarázni de nagy hiba nem sima szépséghiba). A gyerek elkezdett veszekedni hogy de neki nem szoltak érte az iskolában. Nem is értem miért. De mondtam neki bogy igen mivel ezt 6-7 éveseknek javítgatják 11 éveseknél már valószínüleg ezzel nem Foglalkoznak. De attol meg írjatod helyesen.


Multkor összevesztem párommal. Találta a fejemhez vágni hogy nekem mimdig valami bajom van és ha nincs semmi akkor a gyerek f betüje. Iszonyat rosszul esett. Nincs bajom nekem aztán igazán vele ha rosszul írja pusztán jóból találltal kijavítani.


2020. jún. 20. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Mérgében mondta. Valószínű őt se érdekli, hogy szólsz emiatt a gyereknek.

De az viszont lehet, hogy nem épp úgy szóltál ahogy illene. Egy gyereknek barátságosan, kedvesen kell elmagyarázni, hogy miben hibázik különben támadásnak veheti.

2020. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
53%
Gondolom nem diszgràfiàs a kölök...
2020. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szépen mondtam. Hogy a hurkot fordítva rakjuk. Ö pedig kamaszodik ezért vedzekedni kezdett. Kb. Ennyi volt a dolog.
2020. jún. 20. 22:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Angolt tanítok gyerekeknek. Picit bennem van hogy tanulásban javítom a hibákat szakmambol kifolyólag
2020. jún. 20. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jót akartál neki. Ráadásul minél többször írja rosszul, annál inkabb berogzodik neki. Szerintem itt nem emiatt volt a vita csak szimplán ezt odalokte a vegere mert lehet mindenben talalsz hibát. Mert pusztán emiatt nem hiszem kiakadt volna mert nem csináltál rosszat.
2020. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Sok pedagógus abba a hibába esik, hogy otthon is kioktat, mint az iskolásokat, s magáról nem is veszi észre.

Figyelj oda, hogy ne vidd haza ezt a bánásmódot.

2020. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
A te szemszögedből természetesen szépen hangzik a sztori, de ez csak a te szemszöged. Simán lehet, hogy tipikusan az vagy, aki bármi apróságból kreál valami hibát és mindent jobban tud. Nem egy olyan tanárom van, aki rád emlékeztet és minden kapcsolata tönkrement.
2020. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
"Más szemében meglátja a szálkát, a magáéban a gerendát sem veszi észre."
2020. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy diszgráfiás. Én most az itthon tanulásnál jöttem rá, hogy a 10 évesem teljesen rosszul köt egy csomó betűt, néha felcseréli a számokat, stb. Pedagógus vagyok én is, és tuti diszkalkúlia, de diszgárfia is befigyelhet. Mivel minden cuccuk bent volt a suliban és kitűnő tanuló és nincs náluk házi mert napközi otthonos oktatás van, eddig még csak sejtettem ezeket a bajokat, de most teljesen bizonyságot nyert. És az iskolában nem szólnak pedig még alsós. Azért még okos gyerek, még a hibáit kijavíthatnák, mert most én voltam a gonosz anya.
2020. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
A te helyesírásoddal és fogalmazásoddal inkább nem tanítanék.
2020. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!