Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Fogd már be a pofikád" ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fogd már be a pofikád" ezen jogosan sértődtem be?

Figyelt kérdés
Párom mondta ezt, nagyon gúnyos ideges vigyorral mert állítólag "nem hagytam békén". Olvasott valamit amit roppant érdekesnek talált és teljesen belemélyedt. Én meg közbe meséltem volna neki egy sztorit nagy lelkesedéssel erre kitalálta, hogy várjak amíg elolvassa. Mondom oké, aztán mondtam, hogy de csak egy perc és elmondom. Ő erre semmit nem reagált ezért megkérdeztem mi olyan fontos amikor ez csak egy perc lenne és tök izgi és erre mondta ezt. Azóta is olvassa. Jogos, hogy ezen besértődtem picit? Elég rosszul esett még sosem mondott ilyet nekem, sosem volt még bunkó :(
2017. nov. 4. 22:57
1 2
 1/14 Heart of Darkness ***** válasza:
68%
Szerintem jogos. Nekem sem tetszene az ilyesmi.
2017. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek joga van azon megsértődni, amin csak akar. Ezt hívja az alkotmányjog a sértődéshez való alapjognak... Viszont csak megsértődni van jogod, "be" nincs.
2017. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Persze, hogy jogosan. Szakíts, menekülj, ahogy tudsz! :D (Csak vicceltem.)


Most megismerted egy új oldaláról, innentől már csak az a kérdés, előjön-e ez majd máskor is. Ha igen, az már felvethet bizonyos kérdéseket(érdemes lesz vele maradni, tervezni, stb.). Mivel most volt ilyen először, ezért szerintem egy irgum-burgumnál nem érdemel többet.

2017. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
99%

De ugye tudod, hogy te sem vagy képes várni, míg elolvas egy szájbavert cikket. Nyugi, ugyan olyan vastagon szartok egymásra, nincs min megsértődni, hisz ugyan olyan mértékben betesztek a kapcsolatba ^^

31/f

2017. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez még egy szebb megfogalmazás,lehetett volna durvább is. Te neg kicsit tűrelmesebb.
2017. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
99%
Szóval láttad, hogy olvas valamit, ami érdekli, és ahelyett, hogy megvártad volna azt a pár percet, hogy befejezze, elkezdted pofázni a bizonyára létfontosságú sztoridat le se szarva, hogy épp zavarod, aztán még van képed megsértődni, amikor beszól? Ez még így is enyhe volt szerintem, tekintve milyen pofáltanul viselkedtél.
2017. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Legközelebb várd meg míg neki is van mondanivalója és meséljétek el egyszerre egymásnak akkor legalább nem kell befogni a pofikád és nem fog ő se ilyet mondani. ;)
2017. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Ébredj fel királylány! Irigyellek, hogy neked ilyenekre van időd, hogy ezeken Te besértődjél. Komolyan... nincs jobb dolog?

Az az embernek egy kapcsolatban is kell a szabadság. Ha ő most éppen olvasott valamit, békén kellett volna hagynod és megvárni, hogy befejezze, akkor biztos vagyok benne, hogy odafigyelt volna rád és nem sértett volna meg ilyen hajmeresztően komoly beszólással...

2017. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

elsőre normálisan szólt,mert feltételezte,hogy egy felnőtthöz beszél,aki megérti azt amit mond neki és kér tőle.

második alkalommal már átment szülőbe,aki éppen az 5 éves értetlen gyerekét fegyelmezi.

szóval ha nem tetszik a felnőtt-gyerek felállás,akkor ne viselkedj úgy mint egy gyerek.

és igen,ha 5 éves vagy akkor jogosan sértődtél be,amivel még tovább sikerül fenn tartanod a felnőtt-gyerek alapfelállást.

jah igen,bunkó pedig te voltál,mert nem voltál tekintettel a kérésére az ő elfoglaltságára és sokkal fontosabbnak ítélted a magadét,teljesen alaptalanul.

plusz ő először megkért téged normálisan és te akkor sem hagytad abba és a végén még neked állt feljebb,így a bunkó itt te vagy.

2017. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

#9: Ezzel az eszmefuttatással egyet is értek (értenék)... De egy kultúrált férfinak ilyen azért nehezen szalad ki a száján, ha ilyen a szitu. Nem lehetett volna úgy, hogy a férfi az okosabb es csak mondjuk ennyit mond? : "Cicám, elolvasom ezt és utána a Tied vagyok, ok?!" Vagy valami ilyesmi? :) Lehet ezt úgy is, hogy ha a másik félnek is van némi intelligenciája, akkor neki lesz tenyleg kicsit cik, hogy miért volt olyan rettentően türelmetlen. :)

Nem?

2017. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!