Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődtem meg amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg amiért barátnőm azt mondta, hogy jó lenne ha keményebben bánnék vele az ágyban?

Figyelt kérdés

Szerintetek jogosan sértődtem meg? Szex előtt rákérdezek mindig barátnőmnél finoman, hogy szeretnéd csinálni, nem vagy fáradt és a legutóbbinál emiatt teljesen elment a kedve. Azt mondta, hogy jó lenne ha nem kérdeznék sokszor, csak jól megb....


Emiatt megsértődtem rá és veszekedés lett a vége. Jogos barátnőm kérése? Eddig is romantikusabb alkat voltam, ritkán van az nálam, hogy rommá... :D


Szerintetek?w


2019. márc. 2. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőd csak elmondta, hogy jobban szeretné, ha határozott lennél vele. Bocsi, de a helyében én is lelombozva érezném magam attól, hogy "jaj, biztos jó így neked? biztos akarod? biztos nem tartasz egy töketlen alaknak???". Szóval érted... Nem kell megkérdezni előtte mindig, hogy ő mit szeretne. Néha persze jól esik az embernek, ha odafigyelnek, de amit a barátnőd is mondott... csak jól b...meg és kész. Azt akarja érezni, hogy te aztán tudod mit akarsz.
2019. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van! Tokre nincs meg a varazsa, ha elore beharangozod, hogy szexelni szeretnel. Egyaltalan miert kell mindig kerdezni? Ha faradt akkor ugyis szolni fog meg mielott neki veselkedtek. Nincs ebben semmi romantikus..


31n

2019. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez tényleg nem valami szexi így. Én attól indulok be ha a pasi érezteti NEM VERBÁLIS UTON hogy akar tőlem valamit... ez nem jelenti azt hogy durvának kellene lenned. Csak ne dumálj, cselekedj. Ha nincs kedve hozzá, majd érezteti no de akkor se kell megsértődni (ha ez a para tárgya) hisz a kérdés utáni nemlege válasz esetén sem teszed...
2019. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Mindkettőtöknek igaza van. Egyszerűen csak nem illetek össze vérmérséklet szempontjából. Nekem is volt olyan romantikus párom mint te, de ő még erősebben meg sem tudott fogni, nehogy fájdalmat okozzon, nemhogy nekem esni néha, pedig arra (is) vágytam. Hogy ha ismered a barátnődet, a reakcióit, viselkedését, akkor pontosan tudhatod egy tekintetből hogy most nem kell udvariskodni, és mondjuk odaszoríthatod a falhoz stb.
2019. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez tènyleg nagyon lelombozó, hogy "akarod csinálni?" Mi ebben a romantikus? Ez marha gáz! Ès szerintem nem a rommá b..on van a hangsúly, hanem, hogy tedd amit szeretnèl, ès ne kèrdezz hülyesègeket.

Az a romantikus, hogy szeretgeted, csókolgatod, szenvedèlyt szeretne èrezni, stb, ettől jön meg a kedve, lehet mèg akkor is, ha amúgy fáradt.

Szóval nem, nem sèrtődtèl meg jogosan, ő pusztán elmondta mi zavarja, mit szeretne jobban. Ezen mièrt is kène megsèrtődni? Ezek viszik előbbre a kapcsolatot, hogy az ilyenek meg vannak beszèlve, nem csak besöpörve a szőnyeg alá, aztán majd lesz valami.

Amit te művész, az nem romantikus Ság, hanem töketlenkedès.

2019. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a nőknek nem kellenek az olyan romantikus férfiak, mint te. Erről nem tehetnek, genetikailag arra vágynak, aki jó keményen megba ssza őket, és nem arra, aki kedves velük.
2019. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
6-os most ezt minek? Tényleg nem érzed a különbséget vagy ennyire frusztrált vagy és ezt ki is mutatod?
2019. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

A csajoddal is ugyan az a baj, mint a többivel... azt szeretné, hogy gondolatolvasó legyél, azt pedig figyelembe sem veszi, hogy nekünk is legalább annyira lelombozó egy random "fejfájás", mint neki a kérdés, hogy van e hozzá kedve, már ha erre vonatkozott a kérdés, nem pedig arra, hogy miként bzd meg, ha már megbzod.

32/f

2019. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg nem megkérdezni kellett volna hanem egy kicsit "nyomulni". Pl. : belecsókolni a nyakába, vagy elkezdeni taperolni.

Manapság az"ötvenárnyalatos" film miatt divatos lett ez a BDSM-light akciózás is.

Pl.: Kutyapóznál hátulról cibálod a haját, kissé keményebben ráütsz a s.ggére. Elkapod a nyakicáját. Kisebb paskolások az arcon. stb..

Az ilyeneket szokták szeretni.


De most komolyan így kijelentette konkrétan, hogy "csak jól megb...." ??? :)


Máskülönben a keményebb tempóval vigyázni kell mert könnyebben "eldurranhat" tőle az ember. Inkább csak a vége felé ajánlott amikor már a férfi amúgy is "elmenne".

2019. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%
#7 A kérdező által leírtak és a női válaszok is azt támasztják alá, amit én leírtam. Az már más kérdés, hogy ti ezt nem szeretitek ilyen konkrétan megfogalmazva hallani :)
2019. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!