Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Mit jelenthet ez nála?

Figyelt kérdés

Közel másfél éve vagyok komoly kapcsolatban a barátnőmmel. A karantén és a vírus okozta változások nálunk is megnehezítették a kapcsolatot, mint mindenki másnál. A múlthéten nála voltam és elég furán viselkedett. Nem adott magától puszit nem ölelt meg mint korábban tette, mindig nekem kellett kezdeményezni, korábban sokkal ragaszkodóbb, bújósabb volt. Elég sokat veszekedtünk apróságokon az elmúlt egy hónapban, leginkább azért, mert félreértettük a másik lelki szükségleteit, de nem történt komoly dolog.


Többször próbáltam megkérdezni mi a baja, de végül azt mondta, hogy nem tudja mi legyen velünk. Korábban mindig közös életről ábrándozott és éreztem, hogy nagyon oda van értem. Más nincs az életében, aki miatt elhagyna. Azt is mondta, hogy megviseli a bezártság, a rossz idő, a munkahelyén levő bizonytalanság és van más stressz is az életében. Próbáltam programot szervezni, de közölte, hogy nincs kedve semmihez. Azt tanácsolták, hogy hagyjam békén majd letisztulnak az érzelmei. Mióta eljöttem pár napja, azóta viszont keres, hív és mondja hogy nagyon hiányzom neki és hogy nagyon szeret és várja, hogy megint együtt legyünk. Már programot is szervezett a Balatonra és mondta, hogy már alig várja.


Esetleg segítene valaki, hogy mit jelent ez a viselkedés a nők nyelvén? Most szeret vagy sem? Mire számítsak a jövőben?


Minden jóindulatú választ köszönök.



2020. jún. 21. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Elbizonytalanodott kicsit a stressztől meg a karantén miatt is, de most rájött hogy hiányzol neki és nem akarja eldobni a kapcsolatát szerintem.
2020. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyankor szokott lenni, amikor megcsalt. Simán összeszedhetett valakit a neten.
2020. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Más ember fejébe nem látsz bele, örök igazság. Ha ő nem mondja el normálisan miket érez, mik a gondok és mik vezettek oda, illetve hogy lehetne javítani, akkor ez van.


A jobb helyzet az, ha a járvány miatti stressz csinálta ki és idő kell neki. Elképzelhető. Rosszabb esetben inkább magad mellett tart minthogy egyedül legyen, főleg a karantén utáni időszakban, ahol magányosak az emberek - aztán majd lesz valami, gondolja. Ez is könnyedén elképzelhető. Semmiképp nem jó jel amit csinál, de sokat nem tudsz tenni. Egyébként ő maga mondta ki hogy bizonytalan bennetek, ahhoz képest amit előtte előadott (örökre együtt), szóval ez nem rosszindulatúság.

2020. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

"A karantén és a vírus okozta változások nálunk is megnehezítették a kapcsolatot, mint mindenki másnál."

Gondolom a karantén miatt nem mentél el megdugni. Így megdugta más helyetted.

Tudod, hogy csak a síkhülyék hanayagolták a csajukat a karantén miatt?

Eleve a szex miatt már rég minden vírust és bacit kicseréltetek egymás közt. Akkor miért nem mentél el hozzá a karantén alatt?

2020. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy tényleg csak sok volt neki a stressz, rossz kedvű volt és azért nem volt hangulata hozzád. Ilyenkor tényleg az a legjobb, ha adsz neki egy kis időt és ha nincs más a háttérben, akkor ennyi akár meg is oldhatja. Rossz passzban előfordul, hogy az ember jobban a negatív dolgokra koncentrál és így elbizonytalanodik. Ha azóta minden a régi és nincs más jel, ami arra utalna, hogy már nem szeret, akkor szerintem nem kell ezen rágódnod, tényleg csak azok lehettek a háttérben, amit ő is mondott.
2020. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret én is nő vagyok. röviden le írom az én hogy viseltem a bezártságot. A lányom fertőző beteg lett és piros cédula volt az ajtón ami kellet azt is az ajtó elé rakták. A végén annyira be kattantam, hogy még a szemetet se vihettem le úgyhogy szanaxot kellet szednem. Mert nincs rosszabb mint ha az embernek elveszik a szabadságát meg érti de elviselni iszonyatos. Ő is vissza zökken a megszokott élethez de ez a helyzet ki hozza az ördögöt az emberből.

Úgyhogy nyugodj meg semmi baj nem lesz. Főleg ha ennyire megértő vagy.

2020. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!