Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most jelenthet rosszat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jelenthet rosszat? Vagy csak rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés

Az exével beszélget, de ilyen napi szinten. Szivecskezik meg kedvelgetik egymás képeit.. a többit kitudja..

közben velem teljesen normális, de ez engem zavar akkor is.

Félek attól, hogy rájön neki a volt csaj kell.

Nem hiszem el, hogy mindig így járok. Ez annyira kiábrándító. Nem szoktam féltékenykedni, meg nem hoztam ezt még fel neki eddig. Múltkor láttam meg véletlenül, hogy a csaj ott van a kis becenevével a friss beszélgetések között.

Annyira szomorú vagyok. Nem tudom mi lenne a jó lépés. Ha rákérdezek erre akkor én tűnök majd féltékenynek és idegesítőnek.

De nem értem tényleg, ha egyszer valakivel vége és a múltat lezártad (azt mondta már egyszer, hogy nem engedi hogy a múltja visszajöjjön) akkor miért és miről kell csevegni az exel? Én se beszélgetek volt pasikkal, pedig van olyan, akivel békésen váltunk el. De ez nem azon múlik. Mit tennétek ilyen esetben? Szeretnék hinni, de annyiszor csalódtam már.



2019. dec. 28. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért jársz így mindig, mert sosem hozod fel és sosem mondod, hogy nálad egy kapcsolat definíciójába nem fér bele.
2019. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen párkapcsolat az olyan, ahol nem mer az egyik vagy a másik fél a problémákról beszélni, nehogy féltékenyek tűnjön? Plusz szivecske? Ne vicceljünk már.
2019. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Napi szinten nem beszélgetünk volt párral, akkor sem, ha nem volt ajtó csapkodás. Nem engedték ők el egymást, én kérdőre vonnám a helyedben, még akkor is, ha szakítás lesz a vége.
2019. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálok, még egy vak idióta...
2019. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kapcsolat eleje.. olyan párkapcsolatnam mondanám.

De minden tökeletesnek tűnt egészen mostanáig, amég fel nem fedeztem az ex csajt a színen.

2019. dec. 28. 23:55
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vak idióta, köszönöm.

Az nem értem miért az én hibám, hogy elkezdtek beszélhetni. Nem nézem a telefonját természetesen, így csak véletlen vettem észre legutóbb. Szerettem volna bízni, de ha már az elején így alakul azzal nem tudom mit lehet kezdeni.

2019. dec. 28. 23:57
 7/12 anonim ***** válasza:
tanuld meg,az ex indig fontosabb mint a jelenlegi pár. Engem volt barátnőm tárgyalt ki folyton az exével, akivel később megint össze is jött pár hónapra, majd megint szakítottak. Itt a lelki kapocs a lényeg
2019. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ennyi? Hagyjam?
2019. dec. 29. 00:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne hagyd! Küld el őt rettentő gyorsan a qu. anyjába az exéhez. Te vagy a párja. Veled kéne megosztani az örömeit, bánatát, gondjait nem napi szinten szivecskezni. Szerinted ebből mi lesz? Pár hét és jobb esetben ő dob ki, rosszabb esetben megcsal vele. Ne légy rongy neki.
2019. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem meg is csal vele. Jobban járna. Már az ex-el sem lehet beszélgetni?
2019. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!