Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A boldog, kiegyensúlyozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldog, kiegyensúlyozott magánélet kincset ér. De sokaknak nem adatik meg. Magány, rossz szex, nincs szex, hűtlenség, viszonzatlan érzelmek, és még lehet sorolni a rossz dolgokat. Van itt olyan, aki elégedett a magánéletével?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Én boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban/házasságban vagyok
Kapcsolatban/házas vagyok, de nem vagyok elégedett/boldog
Egyedülálló vagyok, ezért boldogtalan
Egyedülálló vagyok, de így vagyok boldog
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Olyan miért nincs, hogy boldog egyedülálló vagyok, de boldogabb lennék szerelemben?


Egy tulajdonság ne határozza már meg az egész ember életét..

2020. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
A boldog, kiegyensúlyozotr magánélet nem adatik meg senkinek. Meg kell dolgozni érte.
2020. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Évek óta boldog, kiegyensúlyozott egyedülálló vagyok. Sosem engedném, hogy harmonikus, letisztult életem kis lagúnájának nyugodt víztükrébe egy nő jó csobogósan belehugyozzon. :)

(49F)

2020. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha arra várnék, hogy “megadatik”, nem lennék a világ legboldogabb felesége lassan 20 éve. Egy kapcsolaton folyton dolgozni kell, tenni kell érte, hogy működjön.
2020. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életem minden oldalával végtelenül elégedett vagyok, de tettem is érte, hogy így legyen.
2020. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Bírom ezt a "tenni kell érte", "megdolgoztam érte" büszke attitűdöt... Úgy elképzelem, ahogy az ezt hangoztatók vért izzadva majd' megszakadtak, hogy egyáltalán belebotoljanak valahol a megfelelő társba, akivel kölcsönös a vonzalom, összeillenek (nem pedig elviselhetetlenül különböznek pl.), bele tudtak szeretni egymásba meg minden. Ja, nem... Az kb. csak úgy jött, véletlenül, spontán. Ergo megadatott. Senkivel vagy a nem megfelelővel ugyanis napestig lehet gürcölni, hogy jó legyen... 😏
2020. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Alapvetően vannak (ezen az oldalon is) olyanok, akik se mozdulnak otthonról és pláne nem tesznek semmit, csak várják a csodát. Ők nem tesznek semmit, és meg is van az eredménye.

Másrészt egy kapcsolatot (legyen az párkapcsolat vagy baráti) ápolni kell, nem elhanyagolni a másikat, nem elkényelmesedni, ilyesmik. Nekem ez nyilván nem teher, mert szeretem ezeket az embereket, de valakinek mégis újdonságként hat.

2020. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

#7 Ha már ebből az oldalból indulunk ki: volt tegnap is egy kérdés, hogy ki hol ismerte meg a párját. Ilyen válaszok jöttek, hogy munkahelyen ügyfele volt, az oviban szülőként, ortopédián, iskolában, közös ismerős által, megvette a lakását stb. Szóval semmi különös, szó nem volt arról, hogy meggebedve hajszolni kellett volna a lehetőségeket, belefogni ezer (amúgy érdektelen) hobbiba, hogy jöjjön... Nem, szerencsés véletlennek köszönhetően vagy valami teljesen hétköznapi helyen (munka, iskola) találtak egymásra, 0 erőlködéssel.

A kapcsolat ápolása más tészta, és itt újra megjegyezném, hogy az csak azzal működik, aki eléggé "kompatibilis" az emberrel. Azzal nyilván nem, akivel két külön világ vagyunk, 0 összhang, esetleg még irritáljuk is egymást. Először össze kell futni a "nekünk valóval", ez mindennek az alapja. Amíg ez nem adatik meg, addig egyszerűen nincs miről beszélni... És a legtöbben már itt, az alapnál elakadunk: nem jön senki vagy csak olyan, akivel még minimálisan sem passzolunk.

2020. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #6! Hobbi során, véletlenül találkoztunk. Évekig barátok voltunk, majd pár nap leforgása alatt egymásba szerettünk. Idáig szerencse. És idáig tartanak a romkomok. Az első pár év is giccsesen jól alakult. De az, hogy boldogok vagyunk ennyi év után, túlélve albérletből kirakást, meddőséget, majd szívbeteg babát, anyós kavarásait, házvásárlást, rokonok halálát, pereskedést... az rajtunk múlt. Mert nem adtuk fel és mert a legnagyobb szarban is egymás kezét szorongatva kapkodunk levegőért.
2020. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
#9 Tehát esetetekben is megvolt az a bizonyos "alap", amit említettem... És nem, nem úgy, hogy mindketten minden áldott nap majd' beledöglöttetek, annyit "dolgoztatok", hogy megtörténjen a találkozásotok. Ennyi, erről van szó...
2020. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!