Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mar nem szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mar nem szeret a párom?

Figyelt kérdés

Minden nap egyutt vagyunk, de meg nem elunk egyutt. Hol nallunk vagyunk hol nalluk.

Elmentem reggel 7 kor a dolgomra ugy mentem el hogy puszi este jovok ha haza ertel , ezt mondta.

Sajnos sokaig elhuzodott a tanfolyam ezert 11 kor ertem haza. Addig o otthon volt. Ra irtam hogy most ertem haza . Erre o : mar nem akar jonni,otthon szeretne aludni.. stb stb.

En nem ertem mert meg elotte 1 oraval azt mondta jonni fog irjak ha hazaertem. Azert nem ertem az egeszer mert ha en valakit szeretek akkor hianyzik ha elmegy es vele akarok lenni,aludni amikor haza er. ( mint en is ) ra kerdeztem hogy nem szeretne-e egyutt aludni azt irta “nekem mindegy...” ( a nagy erdektelenseg felem..)

Leultem enni az asztalhoz ejfelkor es betoppant. Kerdeztem miert jott el ha nem akart talalkozni? Erre azt kaptam: nem is akartam en jonni csak azert jottem hogy ne hisztizz..

Nagyon rosszul esett az egesz.

Eleg ertelmetlenul irtam de most ennyi tellett tolem. Mi a velemenyetek a helyzetrol?

Ti alszotok a parotok nelkul , ha nem muszaj?



2019. febr. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Odament éjfélkor mert gondolom szeret. Erre problémát csinálsz a dologból.

Ha nem szeretne nem ment volna.


Én egyébként ha tehetném és lenne barátnőm, mindenképpen annyi időt töltenék vele amennyit csak lehet. Beleértve az alvást is.

2019. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
én bámennyire is szeretek valakit kedves első, meg is zakkannék ha néha nem lehetnék egyedül. szerintem tök érthető, ha este 11kor már inkább otthon maradna, és amit csinálsz az valóban hiszti.
2019. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Azért vannak elvárásaid.Este 10-11 órakkor is még odarendeled a párod,és ha bepunnyad,és nincs kedve menni Te megsértődsz.Elege van ezekből az tuti,azt nem tudom szeret-e vagy nem,de jó ùton haldsz a nem felé.
2019. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az biztos, hogy a hisztijeidet már elég nehezen viseli. Azt, hogy szeret-e, mi honnan tudjuk?
2019. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Én este 11-kor már alszok vagy lefekszem. Olyankor már baromira nem lenne kedvem (nem tudom milyen messze laktok egymástól) átmászni a másikhoz. Azért na. Hadd pihenje már ő is ki magát, ne kelljen haptákba állnia. Biztos fáradt volt, szívesen pihent volna de a kedvedért odament. Mert szeret.

Amúgy meg nincs azzal baj ha nem alszotok folyton együtt, nem kell szüntelen a másikon lógni.

Mellesleg a nálunk/náluk egy l.

2019. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Miért nem te mentél hozzá?

Te fel voltál öltözve, úton voltál. Miért neki kellett volna menni?

2019. febr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5 percre lakunk egymastol autoval. ( szomszedfaluba lakik)

Es azert nem mentem en mert nekem nincs jogsim es autom jarat meg mar nincs neki viszont van

2019. febr. 18. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem érzed,hogy este 11-kor már fáradt az ember,és autóba ültetni csak mert 5 perc enyhén önző hozzáállás?2 perc után is lehet bármi baja,ha fáradt vagy nem figyel
2019. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!