Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés

először is köszönöm, hogy elolvassátok.

a történet:

van egy barátom aki 16 éves, állítólag szeret. 10 hónapja vagyunk együtt. az a probléma, hogy nem becsül meg engem, nem tartja be az igéreteit, lemondja a találkozót, mert neki "mennie kell az anyjáékkal egy helyre", ez még különösebben nem is lenne baj, csakhogy én se mentem el ma anyáékkal miatta, és akkor most üljek egyedül itthon? ja, azért egyedül, mert ő nem bízik bennem, egyszer hazudtam neki, az se volt nagy hazugság, ő viszont mostanába nem tud igazat mondani semmibe, és akkor én még bizzak benne. és nem találkozhatok a barátnőmmel! ez milyen dolog hogy ilyet megtilt? hogy válasszak közte és a barátnőm közt? nagyon szeretem, de ez így nem a legjobb... kérlek, CSAK NORMÁLIS válaszokat írjatok, és segítsetek, mert nem tudom mit csináljak :( 14/L


2010. aug. 1. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Piciszáddal beszéld meg vele :D


17/L

2010. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dobd.

Sajna'lom hogy beteg =((

2010. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
beszéltem már vele, de minden ugyanolyan..
2010. aug. 1. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nehéz kérdés.

ilyen esetem nekem is volt.és szakítás lett belőle...(azért mert leribancozott -.-)...szerintem próbáld meg akkor is megbeszélni vele, és ha nem érti mondd el neki, hogy akkor legyen egy kis szünet, vagy 2 nap, míg átgondoljátok a dolgokat. Ha utána se változik a "véleménye", szakítást ajánlom.bármilyen nehéz...

2010. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj , de ez az egész bukott ügy.Csak 14 éves vagy nehogy már egy idióta hapsi irányítsa az életed, mert ő királyi felsége nem bízik benned. Hagyd a fenébe már ne is haragudj a te szituációdra a legmegfelelőbb mondás: A szerelem jön megy de a barátok maradnak.Szégyelld magad h nem állsz ki a barátnőd mellett, és egy hapsi miatt nem találkozol vele!!! Egyéni tapasztalat h így sok barátot el lehet veszíteni.Ilyen Bunkót hagyj a p.icsába meg sem érdemel Téged.Keressen magának más balekot anyuci kisfia:S

2010. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem most lett vége egy 7 éves kapcsolatnak,fiatal voltam amikor összekerültem vele,és dettó ugyanez volt.mindig hazudott a legkisebb dolgokban is,és eltiltott mindenkitől.most itt tartok 7 év után barátok nélkül,gondold végig fiatal vagy,én nem tettem.
2010. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj a tilalmaival, ne vedd komolyabban, mint ő téged. Ha nem tetszik neki, legfeljebb szakít.
2010. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kööszi az utolsóknak:)
2010. aug. 1. 22:54
 9/9 bari_ka válasza:
nem lehet, hogy ő is csak azt akarja elérni hogy szakítsatok? elég fura.. meg h a barátnődtől is eltilt..ha te áldozatokat hozol h inkább vele vagy és nem a szüleiddel akkor ő miért nem tudja megtenni? gondolkozz el ezen.. és hallgass az eszedre ez esetben..
2010. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!