Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok büszke a páromra?

Figyelt kérdés

Szeretem nagyon, de mások előtt soha nem olyan, mint mikor a barátainkkal vagy velem van.

Behúzódó, félénk, sokszor én válaszolok helyette ha anya kérdez valamit. Bulizni se járok vele mert egyrészt nem szeret, ha el is jönne csak a pultot támasztaná.

De ha velem van (vagy barátokkal) nem ilyen, akkor annyira szeretem és jól érzem magam vele viszont ha nem a legmegszokottabb környezetébe van, olyan mintha más lenne. Én szeretem ha egy pasinak van kiállása. Ez olyankor eltűnik és olyankor nem vagyok olyan büszke rá, mert tudom milyen egyébként.

Beszéltem vele erről, de ő ilyen, ennyi a válasza rá. Nem megsérteni akarom, de azt mondta neki így a jó, ő nem tud meg nem akar nyitottabb lenni, táncolni velem buliba, esküvőn, ő nem ilyen. Én meg imádom ezeket :(


2020. jún. 22. 12:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen ember van, hogy ha a megélhetéséről van szó, megerőlteti magát és eljátsza a társalkodó embert, amúgy nem. Ő is ilyen.
2020. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
28%

Csak tudnám mi a fenének jöttél vele össze? Azt ne mond, hogy előtte pörgős, bulizós, partiarc volt, és csak pár hete savanyodott be, mert nem hiszem el.


Az is jó kérdés, hogy téged az tölt el büszkeséggel, hogy táncoltok e együtt? wtf?


Szakítsatok, mind a kettőtöknek jobb lesz a másik nélkül! Ő végre nem lesz cseszegetve a hülyeségeiddel, te meg mehetsz partizni a sok nyomorékkal.

2020. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Mert abban a körben ismertem meg ahol nyitott, mindenkivel viccelődik stb. Ezt az oldalát egy idő után ismertem meg mikor olyan szitukban voltunk. Azt hittem változik, oldódik, de nem oldódott azóta sem.

Egyébként nem partiról volt szó, és nem feltétlen nyomorékok érzik magukat jól, miközben táncolnak vagy koncerteznek vagy ünnepelnek valamit, csak azért mert te besavanyodott vagy. :) Ezek a “nyomorékok” még ennyire se néznek téged, hogy leminősítsenek. Hála az égnek nem foglalkoznak az ilyenek véleményével, azért tudják jól érezni magukat ;)

2020. jún. 23. 21:42
 34/37 A kérdező kommentje:
És egyértelműen nem ez tölt el büszkeséggel ha felkérne táncolni, de boldogsággal annál inkább.
2020. jún. 23. 21:46
 35/37 anonim ***** válasza:
Esetleg nem történt valami, amiről nem akar beszélni? Mert ha eddig tök nyitott volt, most meg az ellentétje, ott valami nem stimmel.
2020. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Mint írtam, bizonyos emberekkel teljesen nyitott, szabad emberként viselkedik, még az ügyfeleivel is, másokkal (baráti köröm, családom..) viszont bezár teljesen. Szóval semmi nem történt, én egy másik baráti körben ismertem meg, velem végig nyitott volt persze, ott is mindenkivel mert ugye a barátai és később vettem észre ezt mikor másokkal voltunk, majd vártam hogy enyhüljön ez a dolog.
2020. jún. 23. 21:58
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neki kalap kabát, mert ezek szerint annyira nem tartja fontosnak, hogy jóban legyen a te baráti köröddel, míg a sajátjával vagy ügyfelekkel smúzol ezerrel, meg tőled is elvárja, hogy smúzolj az ő körével meg az anyjával. Szerintem nem tervez hosszú távra, ha dafke nem nyit nem,hogy a barátaid, de majdnem anyósa felé sem.
2020. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!