Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a párom időt kért. Nagyon csúnyán összevesztünk, amiután fogta magát pár napja és mindenét elcuccolta a közös lakásunkból.

Azóta találkoztunk, amikor is azt mondta pár hét időt kér, mert nem tudja mit akar. Mindketten követtünk el hibákat viszont egyszerűen nem bírom ezt a várakozást. Utálom magamat a helyzet miatt, legszívesebben felhívnám de kérte hogy hadd keressen majd ő. Tudom, hogy nem jó, de az interneten már rengeteg cikket végigolvastam a témában de csak a további idegeskedés jött ki belőle. Félek már mással van, eszébe se jutok csak én gyötrődöm. Tudom, hogy azt sem szabad de a közösségi oldalakat is csekkolgatom, hátha kiderül valami róla.


Szerintetek keresni fog? Annyira félek, hogy ez így ennyi volt 2,5 év után.



2020. jún. 22. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Szünet???


B+...ez a vége!!!

2020. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez már nem biztató jel hogy az összes cuccát el vitte
2020. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik szünet, az a szakítás halogatása, amit nem tudtok megoldani együtt, azt külön végképp nem fog sikerülni. Ha azt ígérte, akkor keresni fog. Addig gondolkodhatsz te is, hogy rendben volt -e a kapcsolatotok, amin összevesztetek, az az utolsó csepp lehetett -e, és hogy lehet -e ezen változtatni.
2020. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a srác, ugye? Megmondom mit kell tenned: semmit.

A nőknek időnként szüksége van, hogy eltávolódjon tőlünk, így megtapasztalva, hogy mit éreznek irántunk. Ne keressed, hagyjad békén. Visszajön magától; ha meg nem, akkor bármit is teszel most, ugyanúgy el fog menni.

2020. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. kérdező: nem, nő vagyok,az kimaradt.
2020. jún. 22. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Inkább azon gondolkozz el, hogy Neked olyan társ kell, aki Veled közösen oldja meg a problémákat, vagy olyan, aki elmenekül? Ezek után szerinted mennyire hangzana hitelesen, hogy kitartotok egymás mellett jóban és rosszban? Ha már gyermeketek lesz, akkor is elvonul majd pár hétre "gondolkodni", és a te nyakadba szakad majd minden... Biztos, hogy erre vágysz? És igen, mindenki tudja, mit takar ez a pár hét gondolkodás. Orrba-szájba kefél másokkal.
2020. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem tudom, hogy fogom így kibírni ezt az időszakot, magamban már minden hibámat megtaláltam és ezeken kattogok. Annyira remélem, hogy tényleg beszélünk, végkimeneteltől függetlenül.
2020. jún. 22. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül a story vége? Ugyanebben a cipőben járok sajnos...
2020. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!