Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak az érzelmeimmel? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak az érzelmeimmel? És vele is?

Figyelt kérdés

4 éve minden egyes nap reggeltől estig kommunikálok egy 40 éves nővel. Én 26 éves vagyok. Nagyon sok szabadidőnk is együtt töltjük. Nem kertelek... mint vak ló a gödörbe beleestem. Nyíltan vállalom szexuális hovatartozásom. Ő szerintem aszexualis. De a szájával azt mondja, hogy egyáltalán nem vonzódik nőkhöz. Azonban a tettei nem ezt mutatják. Az ajkait harapdàlom, ő a nyakam csokolgatja és a lágyékom simogatja, markolássza. Teljesen úgy viselkedünk mint egy ismerkedő pettingelő pár. De ő azt mondja, egyáltalán nem így éli meg. Teljesen hidegen hagyja ez az érintkezés velem. (Holott érzem az ő lábai között is a melegséget). 3 év után elmondtam neki, hogy jobban szeretem annál, mint ahogy azt ő engednè vagy szeretné, mire azt mondta hogy sajnálja és szeretné ha ez elmúlna, mert ami köztünk van... szeretnè ha tovább tartana mint egy szeretői viszony. Főleg, hogy neki nincsenek ilyen érzései. De higyjem el jobban szeret, mint bármelyik “udvarló tudna. És sosem gondolta volna, hogy egy fiatal lányban talàlja meg lelki társát. Nem kétséges, hogy fürdőzik a rajongàsomban (és másokéban is). Hosszu ideje húzódik ez a huza-vona... sokszor kezdek türelmetlenné vàlni és helyenként féltékennyé is.. hogy az “enyém” nem lehet, rossz volna látni, hogy másé igen. Úgy tudom, hogy amióta ismer, azóta nincs senkije sem.

Visszafordíthatóak az érzelmeim?? Vagy le kell építenem őt? Vagy várják még néhány évet míg meg tud békélni azzal, hogy lehet, hogy o is leszbikus???



2018. dec. 15. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondhatja meg senki, hogy te mit csinálj, de ha beleképzelem magam a helyzetedbe, akkor én nem folytatnám.4 év hosszú idő, és az óra ketyeg.


Nincs joga feltartani téged, csak mert nem tud dönteni.Neked jogod van ezt felismerni, és menni, vagy maradni.

2018. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel, nehéz lesz elszakadni, de ha nem halad előre a kapcsolatotok ennyi idő után, jobb ha befejezitek.
2018. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!