Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a pasiktól, ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasiktól, ezt hogy győzhetem le?

Figyelt kérdés

Megpróbálom nagyon röviden összefoglalni: Jelenleg 21 éves vagyok és félek a pasiktól. Régebben ugyanis elég sokat bántottak, mert elég csúnyácska voltam (nekem jöttek, folyton beszóltak, volt olyan is, hogy egy csapat fiú leköpött). Olyan is volt, hogy egy osztálykiránduláson az egyik fiú osztálytársam molesztált. Azóta eltelt jópár év, külsőre teljesen megváltoztam, sok bókot is kapok. De még mindig nem volt párkapcsolatom, csak a csókig jutottam el, mert félek tőlük, nem tudok bennük megbízni. Ha egy pasi elkezd nekem udvarolni, akkor hiába döntöm el magamban, hogy na akkor most megpróbálok mindent, mindig van valami, ami miatt idő előtt lelépek. Most is írt nekem egy srác facebook-on, 5 napig folyamatosan levelezgettünk, és most már 3 napja, hogy nem válaszoltam neki, mert félek.


Mit csináljak?


2010. aug. 1. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
írj vissza neki.
2010. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
válaszolj!
2010. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt kéne, de olyan fura a srác. Mindig kérdez valamit, én válaszolok, aztán nem is reagál rá semmit. Olyan, mintha nem is érdekelné a válasz. Legutolsó levelében már csak annyit kérdezett, hogy miért nem voltam fenn legutóbb FB chaten... Erre nem válaszoltam.
2010. aug. 1. 14:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor hanyagold a chatet találkozzatok élőben. Vagy ez vagy az működik, de lehet, hogy egyik sem.
2010. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb az lesz, de tényleg félek. Tudom, gáz, meg hogy nem fog megenni, de nem tehetek róla...
2010. aug. 1. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a netes ismerkedések nem túl jók...

Amúgy én is ilyesmi vagyok, ezért mindig van bennem valami tartás a pasiktól. Szerintem vegyél erőt magadon, és próbálj meg feloldódni. Én is azon vagyok, kisebb-nagyobb (inkább kisebb) sikerrel...


21/L

2010. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a csajoktól félek:D

20f

2010. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmivel nem gázabb a netes ismerkedés mint az utcai. Legalább előre be tudod lőni mivel foglalkozik az ember és hogy nagyjából azonos értelmi színvonalon vagytok-e.
2010. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pontosan mitől is félsz?
2010. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy valaki megint bántani fog, hogy átvernek, meg hogy csalódni fogok... Eléggé kikészítene még egy "pofon" így pasitéren.
2010. aug. 1. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!