Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasiktól!? Hogy segítsek magamon?

Figyelt kérdés
Általánosban sokat bántottak a külsőm miatt... Azóta két év telt el, és jól érzem magam a bőrömben, fogytam kb. 10 kilót, és teljesen rendbe jött az önbizalmam is! :)) Két éve járok középsuliba (most kezdem a 10.-et), és tök fura, hogy míg az osztálytársaim felének már van kapcsolata, és nekem még sohasem volt! :S Eddig féltem is nagyon, mert tuti, ha összejöttem volna valakivel, akkor magamat okoltam volna azért, ha szakít velem... De most úgy érzem, hogy szeretnék egy srácot, akivel jól elvagyok, mindent meg tudnánk beszélni, és hozzá tudnék bújni amikor bánt valami... :) De nincs egy jelentkező sem... pedig at mondják, hogy nem vagyok csúnya... mondjuk én tudom azt is, hogy vannak szebbek is nálam!! Félek attól, ha egy srác szemébe nézek hosszabb ideig, akkor hülyének néz, hogy mit bámulom... Segítenétek, hogyan álljak neki?? :S Előre is köszönöm:)15L
2011. aug. 26. 19:12
1 2
 1/12 Inkog Nito ***** válasza:
Barátnőkkel érdemes lenne beszélgetni erről a problémáról.Hátha ők összetudnak hozni valakivel.
2011. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném azzal, hogy igazi jó barátnővel aki őszinte. Sok szerencsét. :D
2011. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem nem jó, hogy görcsösen akarsz valakit, akivel "ellehetsz". 15 évesen még egyáltalán nem kell amiatt keseregni, hogy nem volt kapcsolatod, hiszen ennyi idősen még szerintem nincs kész az ember egy komoly párkapcsolatra. A korodbeli fiúk nagyrészét csak a dugás érdekli, nem tudom mennyire jönne ki jól egy ilyen kapcsolat. Mindenesetre ne görcsölh azon, hogy ki mit gondol ha a szemébe nézel meg ilyenek, csak add önmagad, ne látszódjék, hogy annyira "akarsz" valakit magadmellé, mert úgy már nem természetes. Ismerkedj teljesen kötetlenül, és majd kialakul aminek ki kell. :)
2011. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
plasztikai műtét
2011. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én is úgyanígy vagyok :O csak engem nem azért piszkáltak mert duci voltam hanem pont ellenkezőleg .. elöl deszka hátul léc -.-"


szerintem ne akarj görcsösen pasit ... majd jön meglátod ;)


15/L

2011. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
TIZENÖT éves vagy! Mi a kérdés MÉG?
2011. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy pont ilyen lányt szeretnék :) Ha gondolod beszélgethetünk, ha közel laksz még randi is szóba jöhet :)


F/18

2011. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szia! :) engem nem piszkáltak külsőleg, ha küldtem vkiről magamnak képet mindig megdicsértek hogy mien szép vagyok, de élőben meg nem vesznek észre. vagyis olyanok 1-2en akikhez nem vonzódok, de nekem sem volt még barátom, én is szeretném ha lenne már nálam is a korombelieknek mind volt szinte vagy van, és úgy érzem hogy nekem sose lesz vkim, és hiába vagyok önbizalmas akkor se nagyon néznek meg. szívesen dumálnék veled irj privit :)

15/l

2011. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:53


Írsz privit?? :)

2011. szept. 3. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló helyzetben voltam 15 évesen, de azóta eltelt 4 év, éés olyan pasim van, akiről régen álmodni se mertem volna..nehéz várni, jól tudom. de ne félj. kicsit változtass a külsődön, persze csak ha akarsz. ne keresd állandóan a pasikkal a szemkontaktust..jönni fog az magától. ja és a legfontosabb az, hogy ötvöznöd kell magadban a szexi lányt és az ártatlan angyalkát. Erre buknak a pasik. Ja éés nem árt az, ha egy merészebb poénra amit mondanak, még merészebben válaszolsz. Legyél sebezhető, de egyben elképesztően furmányos...:)
2011. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!