Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért nem vagytok őszinték a nőkkel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 15:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Egyébként sztem ez az időt kérek szöveg azért van mert fél, hogy hogyan fogsz reagálni, tehát nem mer őszinte lenni veled.
2010. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
a szitu kicsit bonyolult és én miattam....sexkapcsnak indult a dolog ,de több lett állítólag a részéről,persze az enyémről is de nem hangoztattam,de tuti érzi
2010. aug. 1. 15:22
 23/44 anonim ***** válasza:
drukkolok nektek. hogy lehet szert tenni egy szex kapcsolatra én is azt szeretnék.
2010. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
nem mer ,na de miért :(
2010. aug. 1. 15:23
 25/44 A kérdező kommentje:
barátikör mutatott be minket egymásnak és első látásra megkivántuk egymást :) nem volt keresett vagy tervezett a dolog
2010. aug. 1. 15:25
 26/44 anonim ***** válasza:

Én őszinte szoktam lenni mindenben még ha ez fáj is a csajnak.

Pl volt mikor barátnőm kérdezte, hogy áll ez a ruha rajta én meg mondtam, hogy elég ribancos és totál kiakadt. De most ha nem áll jó neki és lejáratja magát benne akkor igazam van, hogy meg mondom a véleményem.

2010. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Egyébként mit mondott hogy most min gondolkozik és most mi van? Most akkor nem találkoztok v mi?
2010. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Akkor én most általánosítani fogok. Mindenki hazudik, ki többet, ki kevesebbet. Ki csak a saját, ki pedig mások érdekében. A baj akkor van, ha árt neked a hazugságaival.


Visszakérdezek: Nők, miért hangoztatjátok annyira az őszinteséget, miközben ti sem vagytok szentek?


Ezt ne vedd támadásnak, okoskodásnak,jól megmondásnak, őszintén remélem, hogy kialakul köztetek egy normális, őszinte kapcsolat. Drukkolok.

2010. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
gondolkozik h mi legyen kettőnkkel ,nem találkoztunk 3 hete ,de msnen beszélünk naponta
2010. aug. 1. 15:30
 30/44 A kérdező kommentje:
Igen, a nők sem szentek ...ők is hazudoznak sajnos
2010. aug. 1. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!