Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akart téged (vagy te utasítottad vissza) és aztán mégis összejöttetek? Volt ilyen?

Figyelt kérdés
És meddig tartott? :)
2010. aug. 1. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
volt...és már több mint 3 hónapja 1ütt vagyunk-14Ł
2010. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akart téged? Amennyiben direkt( hagyj békén, nem vagy az esetem, köztünk nem lesz semmi) nem lett belőle semmi.

Indirekt( pl késve válaszolt az sms-re vagy nem ért rá amikor randira hívtam ,mert ez + az közbe jött( néhány embert ilyenkor elkap az ezeréves bölcsessége és hajlamos teret engedni a paranoiájának aztán fúúú hát én nem tetszem)

akkor igen lett 2éves. Amíg az ember feltételezget + kombinál + a szomszéd gyereket ugyanígy koptatták le címszóval felszínre tör az agybaj aztán inkább meg sem kérdezem, mert ahhoz már gyáva sz@r addig ne reménykedjen kapcsolatban.

Szóval mindig meg kell kérdezni az nem zaklatás aki azt mondja az nagyon ostoba, mert nézzen utána amíg nem mondják valaki arcába, hogy hagyj békén addig szabad a vásár, mert nem zaklatom, ha aszt sem tudom, hogy hagyjam békén. Ezen a rendőrségen mindig jókat lehet röhögni.

Tetszik tudni zaklat, de én nem mondtam neki ,hogy hagyjon békén csak.... aki jellemtelen az így járt.

Természetesen ha mondta hogy felejtős a történet akkor abból 0% a kapcsolat. Legalább is nálam olyankor nem lett semmi.

2010. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem akartam akartam Őt.


1 éve együtt vagyunk.:)

2010. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen!Tetszett nekem nagyonis,de nem mertem vele összejönni. Lett egy izgalmas nyaram,de nem eléggé ahhoz,hogy elhigyjem,tudok nélküle élni.Úgyhogy félév múlva,hogy kikosoraztam,megvallottam neki,hogy kár volt kikosaraznom és vele akarok lenni.Már 1 éve együtt:)
2010. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Helló! A "nem mertem vele összejönni" válaszok szerintem nem pontosan ide illenek :) Én most tényleg olyanra gondolok, amikor az elején biztos voltál benne, hogy nem működne, vagy nem tetszett, vagy nem vonzott, és aztán úgy alakult, hogy mégis.

17:27-es: nálatok hogy történt?

És többiek?

2010. aug. 1. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utasítottam vissza....3 hónap lett belőle.
2010. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!