Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat ugráltatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat ugráltatják a szülei mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom 23 éves és a szüleivel él. 1 éve vagyunk együtt, nagyon zavar amit a szülei csinálnak vele. Ugráltatják mikor hova menjen. Ez a kapcsolatunkra is hatással van, mert először a szülei kívánságát teljesíti csak utánna jövök én. Többször próbáltam erről beszélni vele, de úgy tűnik őt ez nem zavarja, talán egy kicsit megfelelési kényszert érzek rajta amikor az apjáról van szó, mintha mindig azt akarná elérni hogy büszke legyen rá. Egy darabig még biztos nem tudunk összeköltözni mert egyetemista vagyok és ő sem keres túl jól hogy fent tudnánk tartani egy albérletet. Szeretném ha egy picit saját magát helyezné előtérbe a szüleivel szemben. Valami tanács? 20/L

2020. jún. 24. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szakítás.
2020. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miben ugraltatjak?
2020. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Beszélhetsz vele erről de sok mindet ezen felül nem tehetsz.

Amíg őt nem zavarja a dolog addig a fejed a falba verheted ha nem veszi észre akkor ez van.

Egyebkent nem lehet hogy nem is ugráltatják csak te nem bírod elviselni hogy nem neked ugrál?

Ezt nem rosszindulatból kérdezem, csak annyi kapcsolatfüggő ember írt ki kérdéseket hasonló témában aztán kiderült hogy valszeg semmi probléma nincs csak az adott kérdező fújta fel nagyon.

2020. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is arra gondoltam, hogy a kérdező nem tudja eléggé ugraltatni 😅
2020. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem költözik el valószínűleg így marad. De lehet, hogy utána is.

Ha kibírod ezt az időszakot van esély hogy változni fog a helyzet, de az nem mostanában lesz. Ezt neked kell eldönteni, hogy maradsz e örök második az ő életében.

Persze segít az ember a szüleinek, de egy idő után mérlegelni kell, hogy kinek a kérését teljesíti először.

2020. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és a problémádat beszéljétek meg. De jelentős változás akkor lesz ha el költözik a szüleitől. Az én volt párom inkább a szüleit választotta.
2020. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!