Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselnéd? Én úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnéd? Én úgy érzem az ex árnyékában élek.

Figyelt kérdés
Az exével egy munkahelyen dolgozik. Ezt még el is viselném, de megbeszélik egymással a problémáikat (ezt nem tudom , mennyire mélyrehatóan, de családi gondok szóba kerülnek, arról tudok). A munkahelyen sok időt együtt töltenek. Beszélgetnek, hülyéskednek.. Ezen kívül most a barátom nem tud dolgozni pár hétig. Mégis állandóan keresik egymást facebookon, telefonon. Tegnapelőtt pl. a barátom hívta fel a nőt... Igaz ezt magától mondta el, de csak mert nemrég megtudtam egy közös ismerőstől, hogy ők rendszeresen beszélnek, hiába nem jár be most a barátom dolgozni. Eddig titkolta, hogy ennyire jóban lennének. Tudja, hogy engem zavar az exekkel való kapcsolattartás... Nyilván beletörődtem, hogy ezzel az exével muszáj találkoznia. De iszonyúan érzem magam, amiért ennyire szoros kapcsolatban maradt vele és még hivogatni is képes. Mintha nem tudna tőle elszakadni. Még így se , hogy szörnyen érzem magam tőle. Úgy érzem, állandóan versengenem kell. Mintha lenne egy pótterve... Huszonéves vagyok és tündéri vagyok vele. Most egy nagyon nehéz időszaka van és segítek neki mindenben. Próbálom támogatni. Ez a nő negyvenes, egyáltalán nem ad magára és meg is akarta csalni. Amúgy ismerem is, rettentően unalmas nő. Még örültem is annó neki, hogy ilyen csúnyácska exe van. Rá biztos nem leszek féltékeny. Hát tévedtem. Hiába csúnyácska, úgy tűnik hozzá képest kevés vagyok neki. :( Ti hogyan viselnétek ezt a helyzetet? Túlreagálom?
2020. jún. 24. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból. Keress olyat aki lezárta a múltat - ennek nem az lesz a jele, hogy szidja az exet, mint szódás a lovát, mert aki bármilyen irányú (és itt a túlzottan negatív is ide tartozik) érzelmet táplál a másik iránt, az még nem engedte el! A Te esetedben pedig itt valójában nem történt egymástól elszakadás. Ne akard azt követelni Tőle, hogy váltson munkahelyet! Azt se, hogy szakítson meg a csajjal minden kapcsolatot - ezt azért ne, mert ezzel csak azt éred el, hogy hazudjon neked és a hátad mögött találkozgasson vele, a titoknak pedig meg van a maga romantikája, így előbb-utóbb igencsak forró érzelmeket fog generálni a dolog.

Egyetlen lépés: szakíts vele. Ne fenyegesd, ne szabj feltételeket, ne higgy hamis ígéreteknek. BOOOOM! Lépj!!!!

Ha igazán jelentesz valamit a számára, tudni fogja mit kell tennie!!!

Amúgy keress olyan pasit, aki jobban megérdemli a szeretet, amit adni tudsz neki!

2020. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a legegyszerűbb. Nem vagyok csúnya lány, max. pár hét/hónap alatt találnék olyat, aki megbecsül és a múltja se az élete mindennapi része. De nagyon szeretem. :( Nyilván nem kértem sose, hogy szakítsa meg vele a kapcsatot. Mindketten egy helyen dolgoznak ezer éve, váltani sose fognak. De attól még lehetne köztük olyan kapcsolat, ami kollégák között van. Nem ilyen intim... Amúgy annó a barátom dobta ki több év után, mert kiszeretett belőle, megunta. De félek, hogy megbánta és reménykedik a folytatásban.
2020. jún. 24. 15:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a pasid?
2020. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom.. Bármennyire is szereted, lépned kell! Hidd el csak megtenni lesz nehéz, de utána megvilágosodsz majd. :)
2020. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
40. Van 14 év köztünk. Amúgy nem érezhető a korkülönbség. Nagyon jól elvagyunk. Csak ezt az ex dolgot érzem problémásnak.
2020. jún. 24. 19:02
 6/20 anonim ***** válasza:

"40-es. Amúgy ismerem is rettentően csúnya és unalmas nő." Ezen mondataidig azt gondoltam szegény.


Hát ha annyira unalmas akkor hogyhogy sülve főve egymással vannak még karantén idején is a pasid és ő.


Szerintem kuka. A párod nincs túl rajra hiába csúnya szerinted. De gondolom ezt is az önérzet mondja most belőled de így megoldani egy konfliktust részedről sem szép dolog. Ha ezeket nem gondoltad volna akkor hitelesebb lenne az egész amit írsz. Szerintem emiatt veszekedni nem veszekedtél már a pároddal? Csak egy mondatból tippeltem ezt. Elfogadtad hogy ezzel az exevel tartania kell a kapcsolatot valamiert. Nem kellett volna veszekedni rajta es esetleg olyanokat mondani a nőre a pasidnak ha mondtál netalántán de ez csak tipp valoszinuleg előtte nem mondtad. Jogosan vagy dühös de az nem jogos és csúnya dolog ahogy lereagáltad elsőre az exét hogy örültél hogy milyen csúnya és hogy bizta nem leszel rá féltékeny 🙂, de arra nem gondoltál hogy nem minden pasi nézi a külsőt.

2020. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nem gondolkoznék azon hogy az ex milyen kulsore vagy belsore magyaran szolva ha ezt csinalna velem a parom gondolkodas nelkul dobnam kukába a kapcsolatot. Magyaran szólva szakitanék vele és keresnék olyat aki igazán megbecsül es szeret ugy ahogy vagyok es engem szeret es nem az ex arnyekaba vagyok. Szerintem ne ragodj ezen elozo vagyok szerintem de csak jo tanacs, nem kell megfogadni a legjobb ha dobbantasz.
2020. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a nő negyvenes, egyáltalán nem ad magára és meg is akarta csalni. Amúgy ismerem is, rettentően unalmas nő. Még örültem is annó neki, hogy ilyen csúnyácska exe van. Rá biztos nem leszek féltékeny. Hát tévedtem. Hiába csúnyácska, úgy tűnik hozzá képest kevés vagyok neki."


Lehet te "tündéri" vagy vele, hogy téged szeressen, de úgy látszik megismerte a tündér alatt rejő énedet és rájött, hogy nyomába sem érsz a "csúnyácska" exének. Aki ennyire ledegradál valakit, az kicsit nézzen magába, aki neked csúnya, az a párodnak a múltja és te nem érsz fel hozzá.

2020. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Annyira jol elvagytok, hogy az exe lazan lenyulna toled, ha akarna. Hiaba csunya neked a no, a faszidnak bejon. Te meg annyira naiv vagy, hogy meg uszol ebben a sz*rban es a fiatalsagodat tudod csak felhozni. A apsi addig lesz melletted, amig nem talalja kenyelmesebbnek a masik helyzetet.
2020. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Savanyú a szőlő :)
2020. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!