Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam le neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam le neki hogy fogyjon le ? A kérdésemnek volt egy előzménye, amit ide is feltette, 1 hónapja feleségem szóvá tette hogy kövérségem miatt nem fekszik le velem. Én igyekeztem odafigyelni ezentúl, 1 hónap alatt sikerült 4 kilót

Figyelt kérdés

leadnom.

177 centi vagyok, 86ról 82-82.5 kiló lettem.

feleségem már elégedett de...

az étkezés mellett eljártam sportolni jóbarátom kondi termébe, mert kell a felügyelet, mivel gerincproblémáim is vannak (most is mri vizsgálatra várok éppen) és ott jóbarátomon keresztül megismertem lányokat.. Nem foglalkoztam velük, mert feleségem van, de olyan nehéz kiverni a fejemből hogy beszélgettem velük, kedvesek, volt aki már felajánlotta menjünk el ide oda, olyan kedves volt amilyen a feleségem házasságunk után soha, nekem meg itthon a feleségem akinek 2x akkora combja van mint nekem, ilyen kis tömb, narancsbőrös feneke, a felkarján lötyög a bőr, 164 centihez 68 kiló, mert ő elvileg izmos tipus meg erős tipus.


Szeretném neki megmondani azt, hogy fogyjon le, mert értem hogy ő erős tipus, idáig nem is zavart, de most hogy ilyen társaságban vagyok nem tudok mit tenni, zavarni kezdett.


De nem tudom hogy hogyan kezdjem, mert ha kritikaként tudja venni akkor kiabálni fog, és nem akarok családi perpatvart, de nehéz magamban rendbe tenni a dolgokat, de ehhez ő is kell.


2020. jún. 25. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy o mondta neked, ugy mondd te is neki, mi ebben a nehéz? Ennyire rossz koztetek a kommunikáció? Vidd el ot is a jobaratod edzotermebe.
2020. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Elösször is gratulálok a csajokhoz:) próbáld meg úgy elmondani, ahogy ő mondta neked, hogy fogyjál le mert dagadt vagy. Amúgy szerintem nem is lehetsz olyan dagadt ennyi kilóval. A gyúrást meg ne hagyd abba. A lányokkal meg, akik kedvesek veled, te is legyél nagyon kedves:)
2020. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Vidd el a nejedet is kondi terembe. Hadd lásson már ő is pár nálad sokkal jobb pasit.
2020. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám, hogy úgy mondd el neki ahogy ő neked.

Plusz hozzátenném hogy drágám te is megkértél hogy fogyjak, el is mentem sportolni, figyellek a kajára, fogytam is, de neked is kéne ugyanezeket és is megszeretnélek kérni erre.

Hívd el magaddal, hátha még össze is hoz titeket kicsit jobban a közös sport.

Szerintem ez korrekt.

2020. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt mondom, ha ő anno nem volt szívbajos ezt felhozni, te se legyél az!
2020. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyere drágám velem kondizni, már meg is vettem neked a havi bérletedet, hétfőn délután fél6kor kezdünk is. Aztán elmehetnénk bevásárolni, az XY üzletben jó minőségű egészséges termékek vannak, amik hozzájárulnak a fittségünk megtartásához. A hűtőben ételek selejtezését megoldjuk együtt.
2020. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Hát pedig az arányok alapján pont összeillőek vagytok, meg egyformán felszínesek is. Te most gyerekesen vissza akarsz lőni neki, értem én. Tedd azt. Ugyanolyan hangnemben mint ahogy ő mondta neked. De ahogy írsz róla, (meg már a múltkor is) azt mutatja, hogy nem szereted már. Elég gyerekes itt a feleségedet szidni, inkább válj el tőle, és gyere össze egy cicababával.

Te is csak nyavalyogni meg töketlenkedni tudsz itt.

2020. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal...
2020. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vihetem, mert akkor nincs aki vigyázzon a gyerekekre. de mehetne O is, különben néha el szokott menni autóval futni ha van kedve. De általában nincs, vagy csak megáll a pláza kajaldajanal.
2020. jún. 25. 14:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én, hogy nem szereted már. Soha semmi olyat nem írtál sem itt sem a másik kérdésnél ami erre utal. Te most már lassan ürügyet keresel a megcsalásra, mert válni gyáva vagy.
2020. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!