Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam le neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam le neki hogy fogyjon le ? A kérdésemnek volt egy előzménye, amit ide is feltette, 1 hónapja feleségem szóvá tette hogy kövérségem miatt nem fekszik le velem. Én igyekeztem odafigyelni ezentúl, 1 hónap alatt sikerült 4 kilót

Figyelt kérdés

leadnom.

177 centi vagyok, 86ról 82-82.5 kiló lettem.

feleségem már elégedett de...

az étkezés mellett eljártam sportolni jóbarátom kondi termébe, mert kell a felügyelet, mivel gerincproblémáim is vannak (most is mri vizsgálatra várok éppen) és ott jóbarátomon keresztül megismertem lányokat.. Nem foglalkoztam velük, mert feleségem van, de olyan nehéz kiverni a fejemből hogy beszélgettem velük, kedvesek, volt aki már felajánlotta menjünk el ide oda, olyan kedves volt amilyen a feleségem házasságunk után soha, nekem meg itthon a feleségem akinek 2x akkora combja van mint nekem, ilyen kis tömb, narancsbőrös feneke, a felkarján lötyög a bőr, 164 centihez 68 kiló, mert ő elvileg izmos tipus meg erős tipus.


Szeretném neki megmondani azt, hogy fogyjon le, mert értem hogy ő erős tipus, idáig nem is zavart, de most hogy ilyen társaságban vagyok nem tudok mit tenni, zavarni kezdett.


De nem tudom hogy hogyan kezdjem, mert ha kritikaként tudja venni akkor kiabálni fog, és nem akarok családi perpatvart, de nehéz magamban rendbe tenni a dolgokat, de ehhez ő is kell.


2020. jún. 25. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Tegyel mar fel magadrol egy kepet, lassuk milyen ado isz vagy, hogy igy ocsarolod a parod. Miert vetted el? Azt hiszed a terbeli kedves kislanyoknak kellenel az aputesteddel?
2020. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy szeretem e.
2020. jún. 25. 15:17
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehat wddig nem zavart a feleseged súlya, de mivel valaki kedves volt veled, mar zavar. Basszus, csak szimplan kedvesek voltak. En is mindig kedves vagyok a konditeremben mindenkihez meg ahhoz is aki 100 kg ez nem jelent semmit. Emiatt nem tetszik neked a feleseged, nagyon gaz vagy, tudod.
2020. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi pedig válaszoltunk a kérdésedre: ugyanúgy mondd neki, ahogy ő neked. Viszontlátásra!
2020. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Légy nagyvonalú, fizess babysittert, és vidd magaddal a feleséged a konditerembe, együtt edzeni.

Légy férfi és ne sajnáld erre a pénzt, nosza rajta...


Ha erre is kifogás van, akkor meg válj el, értelmetlen egymás idejét rabolni.

Majd max fizetheted a tartásdíjat, azt csurgathatod a nyálad a cicababákra.

2020. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neked se feleséged, se nőd. Látszik az írásból.
2020. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!