Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem is szeret igazán a párom?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk évek óta, sőt tavaly júliusban el is vett feleségül. Neki második házassága már középkorúak vagyunk. Nekem nem lehetett gyerekem neki felnőtt gyerekei vannak. Habár párom sok mindent megtett már értem, mégis azt érzem nem szeret igazán. Csak használ mindenre. Programokra, főzésre, szexre. stb. Ezt azért gondolom mert habár általában kedves velem és bizonyos dolgokban enged is nekem, ha menni kell valahova akkor semmilyen marasztalás nem hatja meg. Legyen ez egy autómosás, egy kinti munka, szüleihez vagy gyerekeihez menet. Hiába szeretnék én más programot nem enged. Ilyenkor kőszívűnek érzem őt, pedig amikor nincs dolga akkor nem ilyen. Lehetséges hogy már nem szeret igazán mert kapcsolatunk elején még jobban le tudtam beszélni arról amit én nem szerettem volna?
2020. jún. 25. 16:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó de akkor a párodnak ezeket a dolgokat mikor kéne csinálnia?

Azért elég sarkalatos hogyha te raersz akkor ő is érjen rá, és kettesben legyetek...

Nemhiszem hogy emiatt ne szeretne a párod. Egyszerűen neki nagyobb a szabadság igénye mint neked... Bár ezt sem mondanám, mert hív magával.

Igazan jóban lehetnél te is a párod gyerekeivel például.

Vagy lekothetned magad ha ő nem ér épp rád.

2020. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mar bocs, de te hulye vagy kerdezo. Ha le kell mosni a kocsit, meg kell javitani, akkor azokat meg kell csinalni es pont es a valaszaidbol azt veszem ki, hogy te nem dolgozol, ugy konnyu letudni a dolgaidat, amig a parod dolgozik, de neki munkaido utan kell elinteznie mindent, amire neked napkozben volt kb 10 orad. A kinti melot is ugyanugy meg kell csinalni, a gyerekeket is kell latogatni (bar ezt nem kell olyan surun, ha felnottek).

Szerintem neked az a legnagyobb bajod, hogy egesz nap otthon uncsikazol, es a parod az egyetlen, aki valami izgalmat tudna vinni a napjaiba, de mivel o dolgozo felnott ember, vannak dolgok, amiket neha el kell inteznie MUNKAIDON KIVUL, es igen, ez a ti kozos idotokbol megy, mivel igy mukodik a felnott elet, haho, az embernek meg kell oldania neha dolgokat abban a napi kb 5-6 szabad oraban, amije van.

2020. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo ,Te egy pioca vagy!

Ha en lennek a ferjed elvalnek, nem turnem ezt .

2020. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem sértődöm meg azért amit írtatok. Próbálok tanulni belőle. Pedig dolgozom. Asszisztens vagyok irodai munkarendben. Munka után csinálom a dolgaimat meg, hogy a hétvége csak a páromé legyen. Kicsit rosszul fogalmaztam, az esetek egy részében megértem hogy mennie kell a dolgára, az esik rosszul hogy velem nem beszéli meg mikor, esetleg mehetne más időpontban is velem egyeztetve. Ahhoz igazodva hogy minél több időt töltsünk együtt.
2020. jún. 25. 18:46
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, itt a történetedben nem te vagy a hibás. Ezt kéne tudatosítanod magadban. Mielőtt még szomorúbbá válnál. A férjed a hunyó, masszívan, csak most kezdtél felébredni, és látni. Látni a valóságot magad körül.
2020. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de egy automosas vagy javitas nem feltetlenul az a kategoria, amit lehet halogatni. Minden nap van valami programja, vagy mi?
2020. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

Házasok vagytok, együtt éltek, valószínűleg a munkán kívüli időtök legnagyobb részét együtt töltitek.

Te pedig csomó helyre nem is akarsz vele menni.

Mit akarsz ennél többet, folyton rajta lógni.

Hagyj neki levegőt.

2020. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem töltünk sok időt együtt mert párom hét közben minden második héten délutános, ilyenkor csupán a hétvége maradna kettesben.
2020. jún. 25. 19:06
 19/19 A kérdező kommentje:
Mire haza jön én már elalszom mert korán kelek.
2020. jún. 25. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!